Baudeau bikinit pienirantaisella

Mites mahtaako Baudeau (meniköhän oikein) malliset bikini yläosat sopia pienirintaiselle? Olen myös imettänyt yhden lapsen joten painaakohan rinnat ihan lyttyyn??
2232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on bandeau :) mutta melkeen oikein :D Sopii pienirintaiselle ihan hyvin jos ostaa oikeen koon ja jos on solmittava malli niin saa säädettyäkin niitä sitten ihan kivasti :) eli ei pitäis painaa iha lyttyy :D

Äänestä

bandeauthan nimenomaan sopivat pienille rinnoille. suuria ne eivät tue kunnolla--

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pikkutisssi kirjoitti:

Mites mahtaako Baudeau (meniköhän oikein) malliset bikini yläosat sopia pienirintaiselle? Olen myös imettänyt yhden lapsen joten painaakohan rinnat ihan lyttyyn??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu