Informer

Nyt rakkaat ihmiset ja varsinkin sinä joka tiedät kaiken ja vastaat vain vittuillaksesi, kaivelkaapa muistianne, kappale on 90 luvulta ja muistaakseni nimeltään informer esittäjää kaipaisin. Kiitos jo etukäteen!
3222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

etsimäsi pumppu on Snow

Äänestä
  • Minä kiitän kumarran pokkaan!

    Äänestä

  • 12 inches of Snow! Hemmetti, oli kova juttu aikoinaan minustal. Kasetti löytyy vieläkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


coyote78 kirjoitti:

Nyt rakkaat ihmiset ja varsinkin sinä joka tiedät kaiken ja vastaat vain vittuillaksesi, kaivelkaapa muistianne, kappale on 90 luvulta ja muistaakseni nimeltään informer esittäjää kaipaisin. Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu