Silloin kun mies alkaa puhua suuseksin tärkeydestä ja kuinka hyvä hän on siinä ja utelee osaako/tykkääkö nainen siitä on kyse miehen kyvyttömyydestä "normaaliin" seksiin (yhdyntään), ja näitä on paljon päälle viisikymppisissä miehissä, nuorempiakin.
Suuseksi on tärkeää ja suurin osa naisista tulee sillä huippuunsa, harva yhdynnässä, mutta kyllä nainen yhdyntääkin kaipaa! Vanhemmatkin naiset vaikka miehet luulevat naisen olevan kuiva ja tunteeton.
24-treffeillä ottaa yhteyttä monia tuon ikäisiä miehiä ja aika pian juttu menee miehen toimesta suuseksiin, siitä on helppo päätellä ettei miehellä toimi enää kuin kieli ja huulet :(
Suuseksipuheet
31
712
Vastaukset
- munamies691
TOIMIIPAS nytkin seisoo koko ajan,niin että elä yleistä
- faktaaaa
Niin no oma käsi ja nettiporno on tuttu ja turvallinen :DDDD
- lerpanlee
Tositilanteessa ei sitten paukut riitäkkään. Ei kestä pää niin-sanotusti.
Se siitä seisokista !. - munamies691
lerpanlee kirjoitti:
Tositilanteessa ei sitten paukut riitäkkään. Ei kestä pää niin-sanotusti.
Se siitä seisokista !.riittää kuule monta tuntia ja ainakin 4 jään kertaan
- sauvasekotin
faktaaaa kirjoitti:
Niin no oma käsi ja nettiporno on tuttu ja turvallinen :DDDD
senkus vatkaat vaan vatkaa samalla tota jutun alottajaa
- 27cm
faktaaaa kirjoitti:
Niin no oma käsi ja nettiporno on tuttu ja turvallinen :DDDD
muna suuhun vaan jutun aloittajalle
- 17/5
Jos jutut menee seksiin ja nimenomaan (suu) heti alkumetreillä, niin annanpa
olla. Ei siksi, ettei tuo kuulu yhdessäoloon, mutta kaikki aikanaan. - Kaverin kaveri
Kyllä sitä tuputtaa kaiken ikäiset. Aina kun mies alkaa ylistämään omia nuolentaitojaan totean että taitaa olla sellainen kolmen minuutin muna joka ei sen vertaa kestä että nainen ehtisi saada orgasmin yhdynnän aikana.
Tietenkään kaikki naiset eivät saa vaikka akti kestäisi miten kauan tahansa, mutta hehän voivat sitten ottaa nuo nuolijamiehet. Jos on kerran päässyt sen makuun että voi saada useita orgasmeja jossakin tietyssä asennossa ihan ilman mitään kättä siellä välissä, tai kieltä, niin ei siitä halua luopua. Silloin on etsittävä mies joka kestää niin kauan kuin tarpeen.
Vartti sopii itselleni...
Sekin voi olla että vanhat miehet tuputtavat sitä suuseksiä että heidän itsensä ikäiset naiset eivät osaa muuten saada tai se on ollut heidän nuoruudessaan jotain erityisen tuhmaa jota sitten pidetään suuressa arvossa. Nuoremmille se on niin tavanomaista että siitä tulee jo tylsää.
Itse en pidä nuolemisesta, sitäpaitsi suussa on enemmän bakteereitakin kuin genitaaleissa. En ole moisiin miehiin netissä törmännyt... ai niin, en ole törmännyt minkäänlaisiin miehiin, koska postilaatikkoni kolisee vain tyhjyyttään. Mutta rakastan suuseksiä. Tosin jos miehellä lukee profiilissa kielitaidon kohdalla jotain kaksimielistä niin se ei sytytä pätkääkään.
- s2t3t4s
Kaikki ei pidä suuseksistä ja minä lukeudun niihin. En kuitenkaan kaipaa
mitään hehkutusta siitä, että miten ihanaa se on ja opettele. Vaikka toinen olisi kuinka
jynssännyt mäntysuovalla itsensä,,, niin eipä auta.
En varmaankaan ole mikään poikkeus, näin naisrintamalla tämän suhteen ja
se siitä.
Kyllä suuseksi ja yleensä seksi puheet treffeillä on takapuolesta. - oujeee
ainaskii on upea hymy sulla
- äpöåäpöå
oujeee kirjoitti:
ainaskii on upea hymy sulla
mistä tiiät onko oma kuvakaan ?
- kdvana
s2t3t4s kirjoitti:
Kaikki ei pidä suuseksistä ja minä lukeudun niihin. En kuitenkaan kaipaa
mitään hehkutusta siitä, että miten ihanaa se on ja opettele. Vaikka toinen olisi kuinka
jynssännyt mäntysuovalla itsensä,,, niin eipä auta.
En varmaankaan ole mikään poikkeus, näin naisrintamalla tämän suhteen ja
se siitä.
Kyllä suuseksi ja yleensä seksi puheet treffeillä on takapuolesta.Voit lähteä nunnaluostariin saman tien koska suuseksi kuuluu koko pakettiin ja ilman suuseksiä koko seksi on aivan perseestä.Kunnon poskiotto naiselta aaaaahhhhhh.
- s2t3t4s
kdvana kirjoitti:
Voit lähteä nunnaluostariin saman tien koska suuseksi kuuluu koko pakettiin ja ilman suuseksiä koko seksi on aivan perseestä.Kunnon poskiotto naiselta aaaaahhhhhh.
Et sitten osannut lukea. En pidä suihinotosta ja se on mun oma asiani.
Mitä tekemistä sillä on nunnaluostarin kanssa.
Eihän miesten vehkeetkään ole samalla mitalla tehty, joten yks pitää
yhenlaisesta ja toinen toisenlaisesta...Meniköhän jakeluun. - Kalukalle
s2t3t4s kirjoitti:
Et sitten osannut lukea. En pidä suihinotosta ja se on mun oma asiani.
Mitä tekemistä sillä on nunnaluostarin kanssa.
Eihän miesten vehkeetkään ole samalla mitalla tehty, joten yks pitää
yhenlaisesta ja toinen toisenlaisesta...Meniköhän jakeluun.Pötyä. Kaikki tykkää suihinotosta.
- jotainrotia
Ei siinä mitään jos miehellä on erektiovaikeuksia, ne voi olla ihan iän tuomia mutta joillakin itseaiheutettuakin (viina tupakka). sitä en käsitä ettei haeta niihin lääkettä, nykyään on kaikenmaailman sinisiä pillereitä. sitten otetaan tuo suuseksi puheeksi ja tehdään siitä numero1.
Suuseksi kuuluu seksielämään, kuka nainen (mies) siitä ei pitäisi! olisi liian yksitoikkoista vaan "sisään-ulos" -seksiä.
Mutta että heti eka treffeillä tai jo kirjoittelu/soitteluvaiheessa siitä aletaan puhumaan, no thanks. menee maku ko miehiin.- hmph
Eikä kuulu jos siitä ei pidä. Koska suuseksistä on tehty niin tavanomaista ja arkista, miehet haluavat seuraavaksi anaalia koska ei ole enää mitään tuhmaa ja harvinaisempaa herkkua jota aiemmin oli oraalinen seksi.
Sitten kun joku tulee sanomaan että anaaliseksi kuuluu seksielämään lopetan itse koko seksielämäni. - Hahhatihaa
hmph kirjoitti:
Eikä kuulu jos siitä ei pidä. Koska suuseksistä on tehty niin tavanomaista ja arkista, miehet haluavat seuraavaksi anaalia koska ei ole enää mitään tuhmaa ja harvinaisempaa herkkua jota aiemmin oli oraalinen seksi.
Sitten kun joku tulee sanomaan että anaaliseksi kuuluu seksielämään lopetan itse koko seksielämäni.Ehkä nuo treffeillä suuseksistä puhujat harrastavat myös peppuseksiä...
- toimiva peli
Mun kul.li toimii aina. Ei se ole ikinä ollut epäkunnossa.
- just eikä melkein
kuspiä akka koko huomioitavaa ,yhtä kakan jaarittelua ilman järjen häivää.,heheheehheheheheheheheheheehehehehhehehehehehehehehheeheheeeeeheeehheehheeheeeee
- mymmeli.
Huomaa kyllä vastauksista että "se koira älähtää, johon kalikka kalahtaa" :=D
- liinut laullaa
Kesällä oltava kieli keskellä suuta, sillä halusimme, tai ei, niin vallo alkaa
tuottaa halun tunteita. Suuseksi ja seksi puheet, voi vain "lipsahtaa", kuten
erään naisen sänkypuuhat eka treffeillä. - siementä vakoon
mymmelillä nahkakalikka jo kalahtanut,kiveen hrrrr miumau
- 37
sullakaan lääkitys ihan kohillaan???
- ime sukkaas tosikko
37 kirjoitti:
sullakaan lääkitys ihan kohillaan???
aika urpo ei ymmrärrä vedätystä ja huumoria
- huohotiläähäti
on kohillaan huohotiläähäti huohotiläähäti,huohotiläähäti
- ohahohahohah
HUohoti huohoti huohoti huohoti läääh läääh lääh huohoti huohoti huohoti huohoti lääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääähhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
- nakkiveijari
suuseksi onturhaa perseseksi ja pilluseksisevasta parasta on pöytäseksi ja sohvaseksi ja kiikkutuoliseksi ja uimaallasseksi metsäseksi,taitaa tämä huohotityyppi olla ihan kako,pillun puutteessa kokomies
- abcdefghijkl
Tuosta huohosta ei kyllä kirjailijaa tulis. Niin on ykstoikkoinen torvelo.
- tatinhakkaaja
huoh huoh huoh huoh lääh lääh lääh,huoh huoh huoh lääh lääh lääh,sulla niin asiateksitä,että on pakkolukea tekstiä uusiks ja hakata tattia
- neuvo.
Hakkaa samalla päätäsi seinään että kuuluu kovempi kolina, tuo nykyinen ulinasi ei ole saanut ihan vielä naapuriasi soittamaan poliisille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh962326Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1821918- 1791466
- 247912
- 79892
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol11806- 62799
- 55702
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako213643Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349621