Kauniita naisia Jemenissä ?

384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
siis 6 vuotta.

Äänestä

se on allahin tahto että aikuinen mies saa nussia 6 v pikkutyttöä perseeseen, lapsi itkee kivusta allah nauraa.

Äänestä

Islamilaiset miehet omistavat naisia jo pikkutyttöinä ! Pikkuisen niinkö sairasta menoa !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


http://www.stern.de kirjoitti:

http://www.stern.de/fotografie/world-press-photo-2012-bilder-die-beruehren-1784516-3d2e966f5ea718d4.html

Aika nuorina naimisiin. & vuotta lienee sopiva ikä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu