Olemme nyt ihan "virallisesti" yrityksenä rekisteröityneet tänne Suomi24:lle.
Käykää tutustumassa valikoimiimme osoitteessa www.korubar.fi
Rekisteröitymällä asiakkaaksi olet mukana 50€ lahjakortin kuukausiarvonnassa. Rekisteröityminen ei edellytä ostamista, eli kannattaa osallistua!
KoruBar Suomi24:llä
2
313
Vastaukset
Niin ja käykää toki samalla tsekkaamassa yhteistyökumppaniemme sivuja:
www.ostapuhelimella.fi
www.maksahelposti.fiKoruBar verkkokauppa, www.korubar.fi, on aloittanut nyt myös kellojen myynnin. Nyt aluksi merkkeinä on lastenkellot Hello Kitty ja Muumi, sekä Citizen ja Jet Set kellot. Merkki- ja mallivalikoima tulee laajenemaan lähiviikkoina rajusti!
Muistathan myös kilpailumme!
Toukokuun kilpailu on päättynyt ja 50€ lahjakortti matkaa tällä kertaa Päijät-Hämeeseen, Vääksyyn.
Jatketaan hyväksi todetulla kaavalla ja laitetaan samantien uusi kuukausikilpailu käyntiin! Palkintona jälleen 50€ lahjakortti KoruBar verkkokauppaan.
Osallistuminen on helppoa. Käyt vain rekisteröitymässä asiakkaaksemme osoitteessa www.korubar.fi ja olet mukana kilpailussa. Osallistuminen ei siis edellytä ostamista, vaan pelkkä rekisteröityminen riittää. Samalla voit käydä tykkäämässä meistä Facebookissa osoitteessa www.facebook.com/korubar.fi.
Kilpailu kestää kesäkuun ajan ja voittaja saa lahjakorttinsa heinäkuun ensimmäisellä viikolla. Muistathan, että rekisteröitymällä olet automaattisesti mukana kuukausikilpailuissamme myös jatkossa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851549
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2001411Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431129Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43833- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617