Hei vaan. Oisko täällä teknon ystävää seuraksi prodigyn Helsingin konserttiin la 26.5. Olen mukava 35.v mies enkä etsi deitti-seuraa vaan hauskaa seuraa joka pitää 90-luvun jytkeestä. Voitais nähdä jossain päin helsinkiä vaikka esim klo 17 maissa. Keikka alkaa klo 19 ja viela saa lippuja.
Teknon ystävää 26.5 Prodigy
Japster
1
90
Vastaukset
Moi. Olen 36v teknojätkä henkeen ja vereen, erityisesti tykkään 90-luvun eurodancemusasta ja kaikenlaisesta trancesta. Harmi vaan, että mulla on muuta ohjelmaa lauantaina. Lähde 13.7. Lahden yöt-tapahtumaan katsomaan Haddawaytä, Dr. Albania ja Rednexiä..=)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle233061Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122149Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.692000Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001853Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761583Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥401356Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141292Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001275- 1111085
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151076