Hähä!!

567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onko hän joku täältä?

Äänestä

Samaa näköö vähän kirpelan kans ja samanlainen tatska samassa paikassa.

Äänestä
  • kirpela on sanonut näyttävänsä edesmenneeltä laulaja kikalta

    Äänestä

  • tööts kirjoitti:

    kirpela on sanonut näyttävänsä edesmenneeltä laulaja kikalta

    Eipäs, vaan Meiju Suvakselta, jolla on rillit.

    Äänestä

Hyvä huumorintaju tyypillä, toi tiara ja kaikki, yhdistettynä tuohon tekstiin. Ihan jees tyyppi minusta :) Tuskin täältä kukaan.Ja linkitys oli turha, turha kai sanoakin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LOLLOLOLOLOLO kirjoitti:

http://treffit.suomi24.fi/album.do?method=show&userId=1084650&imageId=portrait

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu