Eli mikäs olis miehelle hyväntuoksuinen ja muuten hienhajun poissapitävä deodorantti? Monia olen kokeillut ja tällä hetkellä on melko kallis reilut 30 euroo maksava mut hienhaju tulee läpi usein päivisin jo vaikkei oikein ole hionnutkaan.
Jokin miellyttävä tuoksu saisi myös siinä olla.
Kertokaa kokemuksianne ja suositelkaa?
Miehelle raikas deodorantti
dödöman
3
433
Vastaukset 3
- läkerfeltti
ehdottomasti raikasd ja hyvä on lagerfeld classig ja tabac original..ovat nuorekkaan raikkaita ja pitävät 24h hiehajun loitolla.
- tosimiäs10
Miehelle riittää autokemikaalit kaikkeen vartalon ja kasvojen hoitoon. Tuulilasinpesuneste ja bensa ovat hyviä ja edullisia puhdistusaineita, autovahoissa on hyviä tuoksuja, wunderbaumia unohtamatta.
- tuoksudonna
Mineraalikivi pitää henhajun kurissa eikä aiheuta hajusteoireita muissa ihmisissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061281
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku94908Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31814- 66703
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93642- 32635
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16584- 18568
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43533- 10476