Moro taas
Tänään teen sen ensikertaa kotonani, perhe matkoilla.
Kyytiä saa taas kahden lapsen äiti, naimisissa ja silleen.
Kyyti tulee olemaan mahtavaa...
Siinä taas teille moraalinvartijoille ;)
Tänään teen sen ensikertaa kotonani, perhe matkoilla.
Kyytiä saa taas kahden lapsen äiti, naimisissa ja silleen.
Kyyti tulee olemaan mahtavaa...
Siinä taas teille moraalinvartijoille ;)
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hieno juttu. Parhaat onnittelut.
olet hieno ja rakastava ihminen!
Pettämisellä kehuminen on pienivehkeisten propagandaa. Ja hyvä panomies saa kotonaan sen verta sitä ilorasiaa, että ei muita naisia halua edes tuntea.
On törkeetä että se nainen antaa sun panna sitä kun sillä on lapsiakin.Mut senhän vika se on ku jalkasa avaa.(miehillä on paneskelu vietti niin vahva että niitä ei voi syyttää asiasta)Että ei muuta ku anna palaa ja kunnolla.Muista vetästä vielä yhet aamulla ni jää säästöön huomisellekki.Paneskelu on kyllä tosi kivaa hommaa.Onnittelut.
Kohteena 10000 tyhjää pulloa imaissut automaatti, ängen sinne kahdenlapsen äitin antaman jaffapullon. Isosika heittää säälittävän skeidoja provoja, 90 v. mummonikin heittäisi parempia. ISOSIKA = 15 v. teini, ammattikoulu puulinja, solifer suzuki, pilottirotsi ja teiniviikset.
olla vielä sellainen vaaleanpunainen pikku-possu. Nimittäin kunnon isot karjut eivät paljoa panopuuhistaan leventele, heitä kiinnostaa itse se asia, ei siitä puhuminen. Se taas on pikku-possujen hommia.
No, Onnia matkaan, vai mitä sitten käytätkään suojana, toivottavasti käytät, sillä ko. nainen voi jakaa sitä reuhkaansa muillekin kuin sinulle.
Kato! Kaikki ne antaa, mutta kaikki ne ei onneksi anna kaikille.
Saattaa olla että perheesi matka venyy vähän pidemmäksi... meillä on täällä tosi hauskaa ja luotettava lapsenvahti.