Apuja kiitos?

Minulla on ollut labret alahuulen sivulla nyt pari kuukautta, ja kun huulta sivelee, tuntuu jännää kiristystä, kuin jokin hermo olisi jäänyt pinteeseen. Mikä voi aiheuttaa tuollaista outoa tunnetta, osaatteko auttaa?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oiskoha se tökätty väärää kohtaa, just nii et hermo tai joku jääny pinteeseen ?

Äänestä

Käy näyttämässä lävistystä lävistäjälle, jos mahdollista.

Äänestä

Kiitos vastauksista! Ei ongelma sinänsä kovin suuri ole, että ei se kipeä ole eikä mitään muutakaan, eikä sitä huomaa jos ei sitä sivelyä tee sormella. Että huulella tai kielellä kokeiltuna ei samaa ilmene.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyty vaan kirjoitti:

Minulla on ollut labret alahuulen sivulla nyt pari kuukautta, ja kun huulta sivelee, tuntuu jännää kiristystä, kuin jokin hermo olisi jäänyt pinteeseen. Mikä voi aiheuttaa tuollaista outoa tunnetta, osaatteko auttaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu