Ja siinä oli aika karmaisevia tarinoita miten eräältä jäppiseltä murtui nilkka ja sitten sitä hoidettiin päin hemmettiä ja nyt sen koko koipi pitää amputoida sekä oli siinä muitakin vastaavia hoitovirheitä.
Huvittavaa siin oli että hoitavia lekureita ei voi saada oikeudessa edes vastuuseen joten R.I.P. poliisi nainen vaan.
Huvittavaa siin oli että hoitavia lekureita ei voi saada oikeudessa edes vastuuseen joten R.I.P. poliisi nainen vaan.
Vastaukset 7
Vanhimmat
silloin tapaat lääkärin ja lääkäri ehdottaa leikkausta niin joudut itse puntaroimaan asiat ja kun suostut leikatavaksi ja saanut luotamuksen lääkäriin niin vastuu siirtyy silloin sinulle kun toimenpide tehdään ja jos jotain ongelmia tulee niin se oli kahdenkauppa.
Kyllähän toi naispoliisi on sen verran kova taistelija että selviää. tollasista pikkupaskiaisen luodeista..
Töölön sairaala, tuttu paikka, kylmät väreet tulee vieläkin. Nilkka murtui ja päin hemmettiä hoideltiin. Lääkäreitä ei saanut mistään vastuuseen. Hoitohenkilökunnalta ei sympatiaa siltäkään.
Vaistomaisesti tulee kädet ristittyä, kun jonkun tietää tuonne joutuneen.
Miksiköhän sitä ei viety Hyksiin ??
Vasta hoitovirheitä tehdään, kokemusta on. Töölössä ainakin minun käteni leikattiin kuntoon, siellä on parhaat kirurgit.
Poliisia hoidetaan Meilahdessa ei Töölössä !!!
Laiska ja saamaton terveydenhuollon henkilökunta ei ole vuosiin tehnyt töitään. Istuvat pulla suussa ja vittuilevat veronmaksajille (lue heidän palkanmaksajille).