Mulla on kielikoru ja napaläväri. Sitte on sellanen kiva tatuointi mahassa ja alaselässä.. ekakertaa kävin riisumaan hänen edessään, niin ei pitänyt. Puhalteli vaan ja mietti jotain. Sanoin, että mikä nyt tuli, juu ei kiinnosta. Sano ettei vaan voi olla. Jotenki uskon et se johtuu tatskasta., ei ole eka joka siitä on sanonu. Edellinen jonka kans koitin olla, niin ei puhunu mitään ensin, sitte vaan "naureskeli että oisit ottanu norsun, niin siinä sitten lihotte yhdessä". Läväristäkin piruili samaan tahtiin. Siis jos ei kelpaa ei siinä mitää, ei voi poiskaan ottaa noin vaan. Eix kaikki vaan tykkää ja mitä pitäs sanoo tollasissa tilanteissa?
Mies ei pidä läväreistä tms.?
Sunrise
3136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No miksi kaikki tykkäisivät lävistyksistä/tatuoinneista? Jotkut ovat ahdasmielisempiä ja heille nuo asiat voivat olla ylitsepääsemättömiä. Itselläni on 3 huulikorua ja 5 tatuointia ympäri kehoa eikä kukaan kyllä ole niistä mitään valittanut, päinvastoin. Tiedän silti että löytyy varmasti paljon miehiä joita koristukseni jopa ällöttävät joten en heidän seuraansa hakeudu..
joopajoo...karsean näköisiä räpellyksiä pitkin selkää ja kinttuja ja ties mitä paikkoja, miten kukaan voi pitää niitä edes kauniina...ja joka akalla samanlaisia, ois edes jottai omaperäistä...sinne tänne lätkittyjä kummallisia suttuja
ja ne naamareijät...huoh napakoru nyt jotenkin menee
Pyydä lähteen vetämään. Jos ei lävistyksistä/tatuoinneista pidä, voi sen asian ilmaista nätimminkin.