Facepalm

on naamapalmu.

Mutta kuka kätkeytyy sen taakse?

http://aijaa.com/0048010290676
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko siinä karamelliväriä hiuksissa?

Äänestä
  • ei ole karamelliväriä ku ns. shokkiväriä
    netistä tilasin,

    mur

    Äänestä

Murri. Se kertoi gallupissa että on värjännyt tukan vihreäksi.

Äänestä
  • no samperi,
    joku oikiasti lukeekin niitä kalluppivastauksia..

    mur

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huutomerkki! kirjoitti:

on naamapalmu.

Mutta kuka kätkeytyy sen taakse?

http://aijaa.com/0048010290676

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu