rustokoru itse

moikka oon suunnitellu rustokorua ja miten uskaltaako tehä itse ja sattuuko ku sen tekee :)? millasen korunlaitan jos teen itse kiitos jo etukäteen !
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No jos koruja osaat askarrella, niin teeppä mulle samalla uus kielikoru

Äänestä

ittellä on jo kaks rustossa molemmat oon tehy itte puuduta ne eka jollai kylmällä :):) ja ei se sit se tekeminen satu mut se jälkikipu on iha siedettävä,:D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


moikkadii :) kirjoitti:

moikka oon suunnitellu rustokorua ja miten uskaltaako tehä itse ja sattuuko ku sen tekee :)? millasen korunlaitan jos teen itse kiitos jo etukäteen !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu