Aivan kuin elämä olisi pelkkää seksiä, oman eduntavoittelua ja biletystä ilman työntekoa. Minä vastustan tällaista ajatusmaailmaa.
Abba on todellista musiikkia:
http://www.youtube.com/watch?v=iUrzicaiRLU
Tämä ei ole homojen musiikia. Minä rakastan Abbaa, ja olen hetero.
Neekeriräppärit yrittävät mustamaalata oikeaa musiikkia
7
64
Vastaukset
- Vaahtokassi
Milloin sinä olet viimeksi tehnyt töitä? Suojatyöpaikkoja lukuunottamatta?
- vbnvbnvbn
bvnvnbvnvn
- n igga
Negerräppiä: http://www.youtube.com/watch?v=0itOCgJtNVU
- Oh shit!!
U fuckin gay ass cracka :D
- Kylmät kädet
Fanit eivät oikein jaksa, kun en pistä parastani. Jos pistän parastani pienikalloisiin liittyen, viestiketjuni poistetaan.
Joten joudutte sietämään erilaista kylmäkättä. - se nyt on
tullut selväksi, ettei räppärien päässä pyöri muuta kuin perseet, tissit ja bileet. Ei niitä huumehörhöjä kannata ottaa tosissaan. Musiikillisestikaan ei ole kovin hääppöistä antia. Ainut taito on vikkelään puhumisen taito, mutta jos sanoma on tyhjä, niin hukkaan meni.
Eipä silti rokkikukoissa ole sen enempää kehumista. Typeriä huumehörhöjä vailla oikeaa sanomaa useimmat.- Jussuf (se sama)
Se on sitä semmosta monikulttuurija! Tuommosta Peatles-mussiikkia ei sua soittoo! Rautavaaraa sen pittää olla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka672395- 661377
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww731177EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje41107- 79835
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19780- 43668
Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta82660Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe24638- 30616