Ovat taas tulossa muotiin;)
Salihousut ja vyölaukku tekevät miehen!
23
232
Vastaukset
- Nasdaq
NO voi sun prkl!
Mä ehdin eilen pistää 155 euroa Guessin olkalaukkuun. Eikö tuota orastavaa trendiä voisi mitenkään peruuttaa tai ohjailla jonnekin toisaalle?- Nasdaq
Stadilaiset ja muut vantaalaiset voivat käydä Kampin putiikissa (Guess) ihailemassa paikallisia myyjiä. On siis niin siistiä porukkaa että ihan huh huh vaan.
(naurua laukusta) - Nasdaq
Nasdaq kirjoitti:
Stadilaiset ja muut vantaalaiset voivat käydä Kampin putiikissa (Guess) ihailemassa paikallisia myyjiä. On siis niin siistiä porukkaa että ihan huh huh vaan.
(naurua laukusta)Valitettavasti laukkuani ei löydy katalogista, mutta muuta silmänruokaa kyllä piisaa. En muuten tiennytkään että Guess tekee releitä ja vemputtimia myös naisille. Kaikkea sitä oppii kun kulkee ja polkee.
http://content.guess.com/guesseurope/sitecontents/banners/guess/guess_SS12_hpinterna_W.jpg - Nasdaq
Nasdaq kirjoitti:
Valitettavasti laukkuani ei löydy katalogista, mutta muuta silmänruokaa kyllä piisaa. En muuten tiennytkään että Guess tekee releitä ja vemputtimia myös naisille. Kaikkea sitä oppii kun kulkee ja polkee.
http://content.guess.com/guesseurope/sitecontents/banners/guess/guess_SS12_hpinterna_W.jpgMiksi naiset eivät pidä hattuja päässään? Tuuleeko täällä liikaa?
(naurua) - Nasdaq
Nasdaq kirjoitti:
Miksi naiset eivät pidä hattuja päässään? Tuuleeko täällä liikaa?
(naurua)Jos naisella on tuollainen hattu päässään niin on lähes varmaa, että tissien tuijottelu häiriintyy.
Toivottavasti ei tule. Se tyyli kuoli ja kuopattiin -80 luylle, sinne saa jäädä mätänemään.
Ei kaikkea sentään tarvitse manata uudestaan esille,- Teijo T
Kuulemma salihousut tulevat täksi kesäksi hittituotteiksi: eri värisinä ja räikeissä kuosissa...."piristävät katukuvaa"...älä kuole nauruun kun näet niitä:)
Ne ei kyllä passaa ihan joka kropalle;)
Vyölaukku korostaa suomalaisen miehen vyötäröä! Teijo T kirjoitti:
Kuulemma salihousut tulevat täksi kesäksi hittituotteiksi: eri värisinä ja räikeissä kuosissa...."piristävät katukuvaa"...älä kuole nauruun kun näet niitä:)
Ne ei kyllä passaa ihan joka kropalle;)
Vyölaukku korostaa suomalaisen miehen vyötäröä!En voi edes kuvitella, mitä liikku miehen päässä, joka vetää moiset releet päällensä?
- Hahmis varmaan
tosi..typy kirjoitti:
En voi edes kuvitella, mitä liikku miehen päässä, joka vetää moiset releet päällensä?
valaisee asiaa :D
- Teijo T
Hahmis varmaan kirjoitti:
valaisee asiaa :D
Varmaan on rento asu.....mutta tuo vyölaukku?????
- teevadit
Wau, sitten vielä nirunaru paidat ja sikaniska. Avot. ;-)
- Nasdaq
Mikä on sikaniska?
- Teijo T
Nasdaq kirjoitti:
Mikä on sikaniska?
Joko kaivelit vanhan vyölaukkusi esiin?
- teevadit
teevadit kirjoitti:
Tai...
http://www.happyhourskateboards.com/blog/wp-content/uploads/2010/03/IMG_5338-225x300.jpg - Nasdaq
teevadit kirjoitti:
Ai jaa. Siis nää on näitä norsuja ovilla eikä mikään garderoobin lisukkeita?
- Teijo T
Nasdaq kirjoitti:
Ai jaa. Siis nää on näitä norsuja ovilla eikä mikään garderoobin lisukkeita?
Pukeutumistrendit palaa aina takaisin;)
- .....
Ne on ysärin alkua ei kasaria.
- vili.
Trenditietoiselle "olkalaukku" -Citymiehelle!
http://nahkarina.fi/kukkarot_ja_reput/vyolaukku.html
Hirvi, tai peurannahka, useita eri värivaihtoehtoja.
Kestävä vuori!
Hähä! :D - Tästä ei parane:.!1%
.
Tästä ei tyyli parane
http://is13.snstatic.fi/img/978/1288455601742.jpeg
Har!
. - yybee
Vyölaukku menee, meinaan retkeilykäytössä. Jos siellä on vaikka linkkari ja muita varusteita..
Mutta kirjavat salihousut ja hihaton paita..Ääk...
Ja jotkut lättänät purjehduskengät tms. siihen vielä ja paksu kultaketju kaulaan..
*juoksee kirkuen pakoon* - TheOne
"Salihousut ja vyölaukku tekevät miehen!"
-Sitten en edes halua olla mies!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1341979Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.29989- 69868
Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?261747Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r65740- 12718
Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132683- 80674
- 26662
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.207655