Naiselta kun kysyy asioita niin sanoo, että eipä oikeestaan, no miten sen nyt ottaa, ei periaatteessa.... tällasia vastauksia, jotka tarkottaa, että kyllä, kyllä olen nainut isomunaisen panokaverini kanssa eli MINULLA EI OLE MITÄÄN SUTINAA KENENKÄÄN KANSSA.
Jos nainen ei sano ehdottoman suoraan, että ei ole ollut mitään sutinaa, deittejä tms, niin se tarkottaa, että hän panee isomunaista miestä, luultavasti varattua.
Akkojen toimet
7
80
Vastaukset
- yv
Naiset antaa ymmärtää, mutta eivät ymmärrä antaa. Tämä on myös yleinen ongelma.
- ripuliboy
Nieleekö se nainen löysää ripulia
- Iso Muna
Onneksi meillä isomunaisilla ei ole tuollaisia ongelmia.
- Jaska.
Pyh, oikeasti kukaan nainen ei ole kiinnostunut k*rpäsi koosta koska ei se edes näy ulospäin. Nainen tietää jo ennalta että miehellä on k*yrpä ja tärkein asia muodostuukin lähinnä ihan muista asioista.
Koko isomuna juttu on pelkkä legenda ollut jo pitkään. Se ei ole siis se pointti koko hommassa.- Tärkeintä on,
että osaa puhua. Puheen laadulla ei ole niin merkitystä.
- kakka mies
Tärkeintä on että on kakkaa pyllyssä, määrällä ei ole niinkään väliä.
- Thaimaan Elvis
Sellasta naista ei ole nykypäivänä olemassakaan joka ei olisi isomunaa kokeillut. Silti meillä pienimunaisillakin on toimivia parisuhteita, jopa paremmin toimivia kun ei ole iso munaa päätä sekottamassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475335Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "571981Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1381713Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella171689- 141435
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol271305Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v4129081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171087Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771048Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60887