slank double action

Moro painon pudottajat, onko kellään kokemusta tästä valmisteesta?
1470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei, minulla on kokemusta. Ensinnäkin ne ovat odella hyvän makuisia. Eivät tietääkseni sisällä liidulle maistuvaa aspartamiinia. Oma suosikkini on vanilja, muissa VLCD-tuotteissa se on ollut ehdoton inhokkini, vaan ei Slankassa.

Paino on pudonnut hienosti, noin 25 kiloa, vaikka syön noin 800 kaloria muuta ravintoa, en vihreää, enkä rasvaa tai sokeroitua. Vihreän puuttumisen syynä on voimakas Marevan-hoito

Kannattaa kokeilla. Itse olen onnistunut hyvän Slanka-valmentajan, teamleaderini avulla. Minulle se ainakin on tosi tärkeä henkilö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miinus viisi kiloa kirjoitti:

Moro painon pudottajat, onko kellään kokemusta tästä valmisteesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu