Mitä mieltä olette, jos suomalainen nainen on yhdessä tummaihoisen, aasialaisen, latinon tms. miehen kanssa?
Mitä olette mieltä monikulttuurisista suhteista?
just wondering
786
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
eläimeen sama asia kuin monikulttuurinen suhde
sattupa sopivasti
Äsken just ku tulin kotiin tuolta, niin tuijjotin kun äimän käki, kun mustavalkoinen homopari käveli käsi kädessä. Jotain nuoria aikuisia molemmat. Se musta oli paljon isompi ja tukka semmonen pehko niinku siinä laku mainoksessa ja tää valkonen oli laiha silmälasipäinen viiksivallu.
eli siis...
en ole vielä muodostanut mitään käsitystä tästä tapauksesta, koska olen vieläkin äimän käkenä.
olen yrittänyt hahmotella mielessäni, mitä tääki presidenttiehdokas Paavo Haavisto ja sen homomies puuhailee makuuhuoneessaan. Ilmeisesti pitäisi etsiä netistä jotain havainnollistavia videoita, mutta ei varmaan riitä luonnetta katella semmosia vaikka asia vähän vaivaakin.
homot neegerithän hakevat Suomesta turvapaikkaa, kun niitä vainotaan siellä muslimimaissa. Ei siis ihme että tuollainen näky päsähti sektoriin.
saa sitten valkoiset hinttarit ja pikkupojatkin pelätä mustia raiskaajia.
Moverin mielestä se on vain tasapuolista ja yhdenvertaista yhteiskunnallista monikulttuuria.
asiattomia kommentteja?