Minäpä tunnen/tiedän erään erittäin kauniin 37 vuotiaan sinkkunaisen korkeasti koulutetun erittäin kauniit ja nätit kasvot omaavan naisen joka on neitsyt eikä ole ikinä päästänyt miehiä lähelleen. On ollut niin monta erilaista ongelmaa hänen elämässään ja hän vihaa miehiä yli kaiken! Mä muistan vieläkin sen naisen kun se muutti pois Ulkomaille täältä Suomesta ihan vastikään ja lähtiessään sanoi vielä,että hän vihaa kaikkia miehiä yli kaiken ja itkien lähti lentokentälle. Tämä tarina on tosi ja minulle tulee paha mieli kun ajattelenkin tätä tapausta. Voi vaan arvata miten pahoja asioita on tapahtunut perheessä/elämässä/lapsuudessa. Mä muistan vieläkin,että tällä tytöllä oli älyttömän kauniit siniset silmät ja ihana luonne mutta jotain todella pahaa on sattunut elämässä mitä en kenellekään toivoisi.
Tunnen erään nätin!
Niklas:(
8179
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mitä pahaa tälle naiselle on tapahtunut? Kiinnostaa tietää nyt ku luin tuon sinun viestin.
Koulukiusausta ja hyväksikäyttöä:(.
Hyväksikäyttöä vaikka oli muka vielä neitsyt? Hah hah. Oli kyllä muutenkin taas niin hatarasti tekaistu tarina, että seulakin vuotaa vähemmän, kuin tuo satuilu. Vaadin tasokkaampia provoja!
Tarina voi toki olla provo, mutta oletko oikeasti noin tyhmä??? Et ilmeisesti tiedä mitä hyväksikäyttö on.
Käyttääkö tämä nainenkin laadukkaita kauluspaitoja, jotka on ostettu Ulkomailta? Kysyn taas kerran missä on tämä Ulkomaa?
Tunnen itse 36 vuotiaan naisen joka on neitsyt. kerran yritin vonkata mut se oli niin ujo ettei se antanut. Ei se oli ikinä parisuhteessa ollutvaikka se on todella nätti, hoikka ja pieni rintainen.Kerran oltiin rannalla ja kehuin sen naisellista ja seksikästä vartaloa. Se punastui ja meni ihan hiljaiseksi. Oli työ ja tuska saada se puhuman edes jotain. Haluaisin auttaa sitä mut en tiedä miten. Olen tuntenut sen reilusti yli 10 vuota.
Neuvo nro 1. Ei ainakaan kannata puhua noin suoraan eikä vongata eli ei mennä suoraan siihen asiaan mikä mielessä on. Jollekin naiselle toimii mutta jos on ujo ja kokematon niin sitten ei.
En tunne mutta tiedän yhden naisen... vähän yli 30-vuotias...
Tiedätkö niitä ihmisiä, jotka ovat ulkonäöltään aivan täydellisiä? Hän on sellainen. Ihan uskomattoman kaunis ja vartalo niin täydellisen mallinen luonnostaan. Kaiken lisäksi tuo vartalo on vielä kuntoilulla hiottu täydellisyyteen.
No jokatapauksessa, hän nauttii siitä jos mies paskantaa hänen päälleen.
Kaikkea sitä onkin.