En ole mikään maailman paras kitaristi, mutten liian huonokaan soittamaan kitaraa, hakisin ensisijaisesti basistia ja rumpalia(11-14.v)bandiin, ei tarvitse olla vielä ainakaan erityisen hyvä soittamaan, harjoitellaan, ja erityisesti kiinnostaisi ns. vanha rock n' roll, esim. Guns 'N Roses,Rush,Pink Floyd,Sex Pistols, ja jne. tyylistä rokkia soitettaisiin, osaan myös sanoittaa ihan hyvin lauluja, eli jos kiinnostaa niin tarkempaa tietoa saat lähettämällä viestiä: [email protected]!
00-syntynyt kitaristi hakee bandiporukkaa Oulun läheltä!
rock n' roll baby
1
168
Vastaukset
- ismokaneli
Moro. Itse oon limingasta ja soitan kitaraa ja laulan. Ite diggaan jtn. Black sabbath ois ehkä lähimpänä. Itse oon kans syntyny -00. Laitan sähköpostissa vaikka puh. numeron, jne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1492149
- 1211455
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3351248Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401190Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni651165IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31161- 1411139
- 491099
Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast470967Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet98965