Onkos Make lopettanut vai miksi liikkeen ikkunassa on ihan eri nimi nykyään? Nettisivutkin on ties kuinka vanhat ja e-mail ei vastaa.
Pitäisi tulla taas täältä pohjoisesta kuvia ottamaan mutta missä se Make luuraa?
Tattoo Make HML
9
5070
Vastaukset
- Sniap
Make ei tee tatuointeja enää. Lopukkas kätensä espanjassa ja tatskojen teko loppu siihen.
- leima
Moro, kyllä Make nakuttaa vielä vanhassa paikassa, puh.no sama kuin ennenkin , oli välillä muutaman kuukauden Fugissa Espanjassa.
- Kipis1980
kannattaako sinne mennä? Sulla mukana kuva jonka Make tatskaa iholle, täts it. Ei puhettakaan oikeasta ammattitaidosta.
- art4
Kipis puhuu pelkkää paskaa.. ite ollut 10v maken asiakkaan ja kaikki kuvat piirtäny mun ihoon... todella hyvää jälkeä tehnyt mun leimat saanu todella paljon huomiota ja kehuja muilta tatuoitsijoilta..
- tyytyväinen
Kyllä make osaa tatuointeja tehdä,itsekkin olen maken asiakas ja olen todella tyytyväinen tatuointiin. Voisin mennä ottaa uudestaan samaan paikkaan jos olisi jonkinlainen idea.
- Vanha asiakas
Vieläkö Make tekee nykyään tatskoja?
- Henna
Olis kans kiva tietää :)
- loy2
Make hakkaa kuvaa hämeenlinnassa hampton tattoo:n tiloissa..
- Juujepkdkdk
Tekeekö tattoo make alaikäsille tatuointia vanhemman luvalla
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648