Nyt se on nähty!!!

dfghdfh

Näin kynäniskan salilla eilen. haahahahahahahahah. ahahahaha. Huomasin ku oli taljassa vääntämässä hauista mutkatangolla :)))xd. eka katoin et ei hitto et on kaverilla voimaa ku näytti olevan niitä painolaattoja niin paljo kiinni. sit menin kattoo ni sillä oli jotai 21kg siinä. siis meinasin ääneen revetä ku näin ne painot. tällä tyypillä oli erittäin pitkät ja jäntevät kädet. hauis oli tosi surkeasti muodostunut. vain pieni pallo olkapään juuressa ja loppu olkavarsi kyynertaipeeseen asti oli pelkkää tyhjää. tää kaveri kuitenki teki aika monta sarjaa ja huomasin senki ku se ihaili sitä esiin saatua komeaa verisuonta peilistä. varmaan ollut iha järjetön pumppi päällä ja sen kyniksen haba koti oloissa vielä puolet pienempi. siis oikeesti hassun näkönen sellanen pikku haba pitkässä olkavarressa. ahahhaahahahaahah. olis varmaan pitäny valaista tyyppiä kehon koostumuksesta ja lihasrakenteesta. siis täysin onnetonta hommaa. sit vielä koitti niin ison näkösenä kävellä. siis todella vääristynyt minäkuva oli tällä hepulla. vielä kerran kunnon röhönaurut. höhöhöhöhöhöhöröhöööhöhöröhöröhöröhröhröhööööö hähärhrärhrährähähähähähähähä waaaaaahahahahahaahahahahahahahahh ahahahahahahahah ahahahahahahahah hahahahahahahahah ahhahahahahahahahahahahahah iiiik happeee hahahahaahahah hahaahahahahahhahahahahahahahahahhaahha !!!!!!!!

9

109

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • karatekunfuboy

      hah, oot eri mieltä ku näytän sulle mitä opin karatekoulus

      • sfghsgh

        jos se sun karate harrastus on samalla tasolla ku toi kuntosali tervetuloo koittamaan. meinaan et sun käsillä ei hakata ketään olkoon tekniikka mitä vaan.


    • kakkaa punttiin

      Sulla on kakkaa pyllyssä, se vasta hauskaa onkin.

    • Mauno-Kyllikki

      Terve! Minulla on ollut jo puolitoista vuotta erikoinen ongelma. Kun käyn kakalla ja pyyhin normaalisti kaiken mitä irti lähtee pois niin yleensä vartin kuluttua peppuaukosta alkaa tulemaan kakkaa vetisessä muodossa. Mistä hemmetti tämä voi johtua...vessapaperia kuluu aivan törkeät määrät ja vessassa siten tuhraantuu kauan aikaa.
      Kerran kävelin kaupungilla ja tunsin kuinka peppuvako aivan märkänä paskalitkusta niin kävelin henkkamaukkaan ja otin t-paidan hyllystä ja lampsisin sovituskoppiin ja jouduin pyyhkimään peppuni siihen, koska vessat kaupungissani ovat maksulliset ja kyseisellä hetkellä liian kaukana.
      Välillä huomaan kuinka peppuni oikein kirvelee kakasta. Olen käynyt lääkärillä joka tunnusteli sormilla reikääni. totesi vain että "onhan tämä väljä"...seuraava kysymys oli että onko ollu poikienvälistä...vastasin että ei ole...seuraavaksi lääkäri heitti että "onko työnnetty jotain apuvälinettä"...olin että ei ole että pelkästään kakkaa sieltä tullut ulos eikä mtn mennyt sisään. Osaako joku kertoa mikä auttaa. Jtn peräsuoli puikkoja sain mutta todella epämiellyttäviä käyttää. Hyväksi olen todennut että paskomisen jälkeen kun käy suihkussa ja tunkee sormen reikään ja puhdistaa sillä sen niin ei valu enää niinpaljon...mutta tota ei voi yleisissä vessoissa toteuttaa.
      ONGELMA ON TODELLINEN!!

    • mekaratemyselfkid

      Fakta on, että pieninkin karateninja voittaa isoimman bodarin. Ninja potkasee ja lyö niin nopeata, että taju pois. Energia = massa*nopeus ... puttebodarin lyönti ei ole kova verrattuna karateninjaan tai vastaavaan karatepojuun.

      peace, out ja lycka till

      • ripuliboy

        Entäs jos hieroo ripulia omaan naamaan?


    • FaktaJaska.

      "Fakta on, että pieninkin karateninja voittaa isoimman bodarin. Ninja potkasee ja lyö niin nopeata, että taju pois. Energia = massa*nopeus ... puttebodarin lyönti ei ole kova verrattuna karateninjaan tai vastaavaan karatepojuun."


      Kummaa.
      Aina kun verrataan isoa miestä ja ison miehen massa ja voima etua, niin sitten tulee joku ninja hehkuttamaan yliluonnollisia voimiaan.

      Olet ehkä nopea, mutta et pysty mahdottomuuksiin. Opit treenatessasi tekniikkaa ja nopeutta, mutta massavoimaa ei potkuistasi lähde niin paljon välttämättä että saisit isomman nippuun tuosta vaan.

      Siksi teille apinoille sanotaankin että paras tapa puolustaa itseään, on lähteä pakoon ja se toimii.

      • FaktaJaska.

        "Entäs jos hieroo ripulia omaan naamaan? "

        Riippuu vähän vastustajasta, mutta itse en ainakaan ala sotkemaan rystysiäni sinunlaisiin jotka ovat sotkeneet naamansa omalla pskallaan.
        Eli poistun paikalta.


      • hauis46
        FaktaJaska. kirjoitti:

        "Entäs jos hieroo ripulia omaan naamaan? "

        Riippuu vähän vastustajasta, mutta itse en ainakaan ala sotkemaan rystysiäni sinunlaisiin jotka ovat sotkeneet naamansa omalla pskallaan.
        Eli poistun paikalta.

        jos joku sotkis naamansa omalla ripulillaan ni menisin sotkemaan oman pippelini tässä ripulisessa naamassa. sitten vaan toivoisin että joku nainen haluaisi sotkea pillunsa minun ripulisessa pippelissä. takuuvarma pillunsaanti .

        terveisin hauis 46cm


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4138
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      27
      3019
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2320
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1338
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      919
    6. 133
      901
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      894
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      822
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      766
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      760
    Aihe