Mikä auttaisi, heltta leuan alla. Iho ei kasvoissa enää kiinteä.
Mikä ois kosmetologilla sopiva hoito?
kaksoisleuka ja iho veltto, ikää 55v.
7
439
Vastaukset
- +++
Voi hyvänen aika sentään, ei tossa iässä iho ole enää elastinen. Eli heität vain rahat kaivoon jos haet jotain hoitoa.
- rolf...
Ei auta muu kun kirurgin veitsi, siis kasvojen kohotus.
- huhhuh
Anna olla, vanhene luonnollisesti. :-)
- 50+++
Jon on heltta leuan alla, ei kosmetologien hoidot enää tehoa. Voi tietysti kokeilla mesoterapiaa. Parempi hoito on Intracel tai sitten kirurgin veitsi.
- yej e67i
Kasvojumppaa!Hae Marja Putkiston kirja kirjastosta ja aloita. Sillä saa kummasti kiinteyttä naamaan.
- bauerihonhoitolaite
Bauerin Anti-age ionic-laite (130-170e) on tosi hyvä! Kasvot koki nostatuksen! :) Itse tilasin saksan Amazon.comista, niin sain halvemmalla... Uutta teknologiaa, suosittelen!!! :) Elle-lehden sponsoroima laite, niin sekin kertoo jo jotain?
- Persikkanektariini
Säännöllinen mikroneulaus auttaa, eikä tarvitse edes kosmetologilla käydä: http://sannaetna.blogspot.fi/p/ihon-kiinteytys-ja-hoito.html
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka1073245GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad?
GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad? Tänään jännittävä finaalilähetys431187- 831162
Tämä on kyllä heittämällä erikoisin ihmissuhde mitä on koskaan ollut
Hulluinta on se että ei edes ole varsinaista suhdetta minkäänlaista, mutta tuntuu kuin olisit elämässäni mukana koko aja531102Helikopteri pörrää ja POLIISIT on eristettynä pururadan vieressä!
Suojatehtävä pitää kiireisenä. Kulut ovat kovat!351042- 49928
- 67878
Autolla puuhun
Halapahallin kohilla auto puuhun, lujaa on tultu ja ei oo pysyny hallinnassa. Taisipa olla lundin pojan auto, eipä tainn25874- 53867
Tunnustan
Vaikka peitän sen erittäin hyvin niin tunnustan että pidän sinusta erittäin paljon, mieheltä naiselle39862