ankkarockiin lippu!=)

kannattaako teidän mielestä jo ostaa liput ankkarockiin? meneekö liput nopeasti kaupaksi? jos vaikka nyt torstaina mentäisiin ostaa liput vai onko sitä koskaan myyty loppuun! kiitos kaikil ku jaksaa vastata ja mahtavaa festarikesää!!=)
3326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On se hyvä ostaa etukäteen, parina viime vuotena ne on myyty loppuun, tai ovelle on jäänyt vain muutama jämälippu. Siinä myös säästää hyvin jos ostaa ne etukäteen.

Äänestä
  • joo, mutta riittääks sun mielest, et ostan ne liput vast torstai vai pitäiskö heti huome jo hakee ne?? ku on sellainen pattitilanne ettei oo vielä ihan varmaa tietoa ollaaks me menossa=)
    mut jeps, kiitti kuitenkin ku ilmotit!!

    Äänestä

Ite oisin kans tulossa Ankkarokkiin jos rahotus järjestyy mutta pitää kai alkaa tilailla lippuu ennakkoon ku ei kai täällä itä-suomessa päin oo ees ennakkomyyntii...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paula kirjoitti:

kannattaako teidän mielestä jo ostaa liput ankkarockiin? meneekö liput nopeasti kaupaksi? jos vaikka nyt torstaina mentäisiin ostaa liput vai onko sitä koskaan myyty loppuun! kiitos kaikil ku jaksaa vastata ja mahtavaa festarikesää!!=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu