näetkä asian keskiyö?

tatjaana

kaksosmies,ristiverinen otti yhteyksiä juhannuksen alla.liki vuoteen ei ole kuulunut mitään ja laittoi kuvansakin.hän on ollut joku vuosi sitten seurusteluntyyppiisessä suhteessa kanssasni.hän ei vastannut kun kysyin hänen tilannettaan naisasioissa.hän kyselee aina mun seksielämästäni.ja ehkä kokilee kepillä jäätä että vieläkö lähden seikkaillemaan välillä,mitä teimmekin satunnaisesti tiheään. mitem näet asian? onko tunteita vai tapaammeko vielä kepeissä vai tunnemielessä? miten näet? olen häntä seitsemän vuotta vanhempi nainen,erottinen lataus oli pääasia,tunneasioissa hän on selvittämätön tapaus.kerran sanoi rakastavansa minua,ja oli peräänikin jonkin aikaa.miten tilanne kehittyy vai mitä juttu on? hän ei vastaa koskaan kun kysyn naisasioita-,?

2

66

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      katsotaan tätä värikästä rantapalloa.

      näen varakkaan nuoremman miehen, sinun tulisi olla varovainen hänen kanssaan.
      toki ei tässä muita naisia ole näkyvissä, ei ollenkaaan. mutta rahan kanssa hän käyttäytyy eri tavoin kuin sinä.

      sinulla on onnea kotonasi, kaikki on ja menee niinkuin pitääkin. eikä rahankaan kanssa ole stressiä.
      ja ihan totta, näen sinun menevän naimisiin ja onnea säteilee joka suunnalta.

      sinä saat tästä kysymästäsi miehestä mahdollisesti päänsärkyä, koska hän ei arkisissa asioissa pärjää odottamallasi tavalla. mutta vanhemman miehen kanssa sinulla olisi asiat paremmin, olisi hyvä jos et olisi lukossa vain tämän nuoremman miehen suuntaan.

      t. Keskiyö

    • vielä yks vastaus.?

      ok,näetkä että mitä hän hakee yhteydenotoillaan? hupia vai onko tunteet jäljellä,näenkä häntä ja koska? vanhemmmalla miehellä,4v vanhempi ,on tietynlaisia pngelmia itsensä kanssa-ja se ei oikein vaikuta hyvältä-mikähän hänet saisi ajattelemaan elämää kunniottavammalta tavalla elää? nuorempi on hyvännäköinen ja epämääräinen tunnelataukseltaan,vahant muistot van heräsi yhteydenotiossaan...vanhempi ,tumma kaveri on liian kova hörppäämään mikä jarruttaa suhteen paranemista.itse en juo ja haluan vakaata eelämäntapaa,mitä ei hevin löydy mistään ...ja raittiimmat ehdokkaat eivät vain kolahda. miten kuvailit mua?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?

      Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant
      Maailman menoa
      179
      3717
    2. Saisinpa halata sinua joka päivä

      ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a
      Ikävä
      30
      2951
    3. Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki

      Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K
      Maailman menoa
      73
      2838
    4. Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin

      Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii
      Maailman menoa
      65
      2329
    5. Kaivattusi silmin

      Minkälaisen kuvan olet omasta mielestäsi antanut itsestäsi kaivatullesi?
      Ikävä
      199
      2245
    6. Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?

      Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�
      Ikävä
      105
      1783
    7. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      45
      1724
    8. Martinan pankkikortti

      Seiska uutisoi, että Martina antoi pankkilortin tyttärilleen. Siinä on vaan sellainen pointti, että pankkikorttia ei saa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      368
      1666
    9. Kadonnut Kajaanissa

      Yllättävän hyvät kuvat poliisilla, luulisi löytyvän niiden perusteella?
      Kajaani
      28
      1492
    10. Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä

      Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii
      Maailman menoa
      205
      1424
    Aihe