auttakaa

hei auttakaa mua mun pitää keksii joku biisi mun tyttöystäväl joka kuvais sitä antakaa biisi ehdotuksii sellasii jotka kuvais mailman ihanint tyttöö AUTTAKAA MUA!!
282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mc mane "rakastan sua" :D:D mut jos oot joku vanhus nii sit en tiiä.

Äänestä

Just the way you are - Bruno Mars

Äänestä

Kommentoi aloitusta


avuton1234 kirjoitti:

hei auttakaa mua mun pitää keksii joku biisi mun tyttöystäväl joka kuvais sitä antakaa biisi ehdotuksii sellasii jotka kuvais mailman ihanint tyttöö AUTTAKAA MUA!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu