Ei helvetti, eikä täällä palstalla ole enää kuin

Dazu ja Genio puskista-pari, Jazuli-teevadit ja anzzy sekä Teijo- kolmiodraama.

Ei pysty olee, tulee oksennus. Kansakunnan kerma oikein..
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

,Mietin juuri samaa. Jos miettii noita viittä ihmistä mielessään edessään, kaikki läppäreitään sylki roiskuen näpyttämässä, niin huono olo tulee.. Ja samalla fiilis enää palstailla häipyy. Josko kesän jälkeen joku ihmisempikin tulisi taas paikalle.

Äänestä

Dazu 3 Dazu

Anzzy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näkemiin kirjoitti:

Dazu ja Genio puskista-pari, Jazuli-teevadit ja anzzy sekä Teijo- kolmiodraama.

Ei pysty olee, tulee oksennus. Kansakunnan kerma oikein..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu