Pitäisi kaikkien saada ajella taksia vaikka iltakaljan sijaan. Ei siinä mersua tarvita ja isoa mahaa.
Taksien tarveharkinta pois
Ajelija
3306
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ihan naurettavaa ajattaa mummoja sossun piikkiin jollain Mersuilla. Vähän vapaata kilpailua kehiin ja pienempiä autoja, ehkä sitten päästään viikonloppuöiden taksijonoistakin kun kaikki Micratkin otetaan kehiin.
Itselleni on ihan sama millaisella pelillä kuljen kun taksilla menen, etenkin talvisena pakkasyönä kun seison tunnin taksijonossa!
Näin puhuu ''asiantuntija''joka ei tiedä alasta mitään
tiedän,ettei ihmiset välitä,millä heitä viedään,kunhan kotiin pääsee.tekee pelkästään hyvää ylimielisille tolppavahdeille tieto,että se sininen kartanoauto ajaa samaa rahtia,melkein samalla rahalla,ja tienaa paremmin.