Minun mieheni harrastaa piereskelyä, hän pieree tilanteesta ja kellonajasta riippumatta ja saa yleensä suurta nautintoa tästä harrasteestaan. Vieläkin hämmästelen, kuinka hän suhteemme ensimmäiset puolisen vuotta pystyi pidättäytymään kertaakaan pieraisemasta kuulteni, mutta nyt kun "hanat on auki" ja turhat pingottamiset mennyttä, sitä tööttiä tuntuu vain tulevan ja tulevan.
Hän on ottanut tavakseen pieraista naamalleni, jos vaikka sohvalla löhöän telkkua katsomassa, tai piekkaista lantiotani vasten. Nykyisin hän pieree myös äitini nähden ja samanlaisella nautinnolla.
Olenpa senkin pannut merkille, että hän nauttii omien tuoksujensa haistelemisesta, sillä usein hän pistää käden pöksyihin, antaa töötin tulla, ja vie käden sitten nenälle. Siitä en kyllä nykyisin enää mainitse, kun kerran kysyin häneltä, että ihanko tosi hän pieraisee kouralleen ja sitten haistaa, ja hän näytti kiusaantuvan tosi pahasti kysymyksestäni.
mieheni pieree ja pieree
20
332
Vastaukset
- puskalisko
jaaha, semmosta
- ap
Olen varma että sinäkin harrastat samaa :D
- Anonyymi
Hyvin pierty!
- näemmä
Teidän suvun naiset ovat alistuvaa sorttia.
Heh, onpas jätkällä sikamaiset tavat. Kyllä nyt pierun vielä sietää, jos se pakenee takamuksesta (turha leikkiä umpinaista), mutta että nautiskelee siitä ja lasettelee toista päin. Huh huh...
- Anonyymi
Miehet, jotka pierevät,
Hesen tietävät!
- purkaus
Onko hän johtajamiehiä ja täytyy töiden puolesta esiintyä ylikorrektisti?
Otat eron ja sanot syyksi: empatiakyvytön :)
- sinä se oot
aina erottamassa ihmisiä...
sinä se oot kirjoitti:
aina erottamassa ihmisiä...
Noo, voi ensin huutaa:LOPETA! Sitten jos ei auta, siihen lisää tehostesanoja. Jos ei vieläkään auta, niin sitten vasta ero... Oliks parempi? Mää vähän tiivistin liikaa? :)Toi tahallisuus vaan pisti silmään. Ei ummarra..
- Anonyymi
On pierryt aivan liian paljon.
- Puoli vuotta pidätel
.
Puoli vuotta pidätelty?????????
*PRÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖTTTTTTTT*
. - 16+19
Tosiasiassa sinä itse nautit pieruista ja siksi keksit näitä pierutarinoita.
Nimimerkkisikin on pieru-janina.
Huijataan nyt itseämme ja ajatellaan tarinan olevan tosi. Siinä tapauksessa opettele kokkaamaan parempia aterioita miehellesi. Pilasit hänen ruoansulatuksensa jo puolessa vuodessa, olet varsin huono kokki. - hahahaha.
joka pierua pidättelee, sillä on jotain muutakin salattavaa.
- teewarit
Syön vain lihaa, enkä ole eläessani pieraissut kertaakaan
onko se äijä vegaani ja syö ahmimalla pullaa?
- pötkyä
Piereskely on halpa ja hauska harrastus. Sitä voi harrastaa sisällä, ulkona, kotona, töissä, kaupassa, missä vaan! Suosittelen! Jos on pro, niin piereskelyn SM-kisoihin vaan mukaan!
- Jamppa.
Tietääkö ap kuka oli Petomaan.
- Anonyymi
Se osasi pierrä lujaa!
- Anonyymi
Itsekin tulee piereskeltyä liian usein, mutta se johtuukin IBS:stä tai jostain muusta vielä selvittämättömästä sairaudesta. Veikkaisin samaa myös aloittajalla. Ei kauhean kivaa, koska olo ei ole mikään kauhean hyvä.
- Anonyymi
Miehelläsi on mukava ja rentouttava harrastus.
Miehet, jotka pierevät Hesen tietävät ja osaavat pierrä sopivan lujaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan2014355Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus33476- 2443418
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.792355Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va851993Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2391619- 1401310
- 151258
- 481218
- 991141