hammaskoru

Paljonkohan ne hammaslääkärit nykyään ottaa hammaskorun laitosta, tietoa kenelläkään? Oon jo pitkään haaveillu ja nyt ku sattus lomaki olemaan nii joutaspa vaikka hankkimaankin:)
3209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

30 euroa

Äänestä

Mites käytännössä, kuin kauan kestää laiton jälkeen? =)

Äänestä

So last season! Siis oikeesti, ei kai kukaan mene enää hommaamaan noita suuhunsa?!! Jos korun hampaaseen laittaa pitää suun kaikkinensa (hampaiden, huulten muodon ja värin, hymyn jne.) olla aika täydelliset jotta timanttikoru näyttää hyvältä. Ja kuka hullu sitä täydellisiin virheettömiin hampaisiinsa menee reikää porauttamaan ja halpiskorua siihen upottamaan!! Koska aloittaja tulee tänne kysymään laiton hintaa niin tuskin hänellä on varaa monen tonnin aitoa timanttia siihen koloon upottaa.. Joten kannattaa unohtaa koko juttu, se on oikeesti jo ohimennyt sekoilu maailmallakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hammaskorua vailla kirjoitti:

Paljonkohan ne hammaslääkärit nykyään ottaa hammaskorun laitosta, tietoa kenelläkään? Oon jo pitkään haaveillu ja nyt ku sattus lomaki olemaan nii joutaspa vaikka hankkimaankin:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu