Huffington Post -lehti kertoi tutkimuksesta jonka mukaan jopa 75 prosenttia naisista ei haluaisi tapailla miestä joka on työtön. Vain Neljä prosenttia vastanneista olisi ollut valmis treffeille työttömän miehen kanssa ilman epäilyksen häivää.
-------------------------------------------------------
Kyllähän luuseri/juopot naiset ottavat työttömänkin.
-------------------------------------------------------
Kyllähän luuseri/juopot naiset ottavat työttömänkin.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No 99 prosenttia naisista ottaa uuden tutkimuksen mukaan ennemmin kovaa paneva työttöämän kuin lihavan ja laiskan loispummivirkailijan/loispummikonsultin.
niillähän tunnetusti seisoo järki, kun töitä pitäisi tehdä!.
En ottaisi itsekkään miestä joka on työtön. Suurin osa miehistä lopettaa työnteon ja jää sohvalle makaamaan, nainen puolesta hoitakoot taloutta. Itse en sohvaperunaa kaiva katella kotona.
Kannattaa aamulla olla lähtevinään töihin sitten jossain pusikossa vaihtaa työttömyysvaatteet päälle ja palaa kotosalle käymään 4 jälkeen työasuste taas yllä.
Taloustöitä kannattaa myös tehdä, roskapussi mukaan aamulla lähtiessä.
Itse yli 40v ja seurustelen 15 vuotta nuoremman naisen kanssa vaikka olen ollut 2v työttömäna pilluakin saan.
Elämäni varrella ole nähnyt ja oppinut, että kyllä vakka kantensa valitsee. 99% ihmisistä löytyy puoliso, jos vaan puolison haluaa, siitä olen täysin varma.
"Ei niin joutavaa miestä, ettei akkaa olisi."
Puhetta ja haaveita naisilla riittää.