VHH on syöppöjen AA-kerho

Vhh- syömisterroristit häiriköi joka sivustoilla ja vyöryttää vhh tuubaansa joka ikisessä rakosessa.......sielläkin ..
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itseään narraavien dieetti =VHH

Äänestä

vhh = Syomishäiriköiden tenavatähti-kisa.

Heikkilän mafian kusettamia uunoja koko lauma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Märkäuni-Ulla kirjoitti:

Vhh- syömisterroristit häiriköi joka sivustoilla ja vyöryttää vhh tuubaansa joka ikisessä rakosessa.......sielläkin ..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu