Kymmeniä meilisuhteita

Mukavaoloinen Suomi24-nimimerkki vastasi sinkkupalstailmoitukseeni ja kirjoittelimme ihan fiksuja juttuja pari kuukautta ja tapasimmekin. Eräs ystävättäreni tiesi kuitenkin, että tämä olikin varattu kaveri, joka hoitaa vielä lisäksi koko ajan yli tusinaa meilisuhdetta ! Onks sairasta ? Mitä mieltä miehet on ?
111495
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

t: tosimies

Äänestä

Mul on kans yks kaveri seonnut noihin meilisuhteisiin. En tiedä kuinka monta "hoitoa" tällä hetkellä sil on haarukassa, mutta kovaa kiirettä sillä pitää... ja kun vielä sil on oma "kulta" kotosalla.
Se vaan varmaan on sillai et jos pää kestää ja jaksaa jauhaa paskaa riittävästi niin yksinäisiä naisia näyttää löytyvän.

Äänestä
  • joopa- meidän kaupungissa on ja yks 'liikemies-kulkija' joka sinkkua leikkii ja maailmanmiestä. Luulis naisten huomaavan paskanpuhujan, pitää tehdä testejä: missä asut, mikä kotinumero jne...
    Tällä Lpr:n kollegalla on tosiaan jatkuvasti toistakymmentä naista !

    Äänestä

tapasin kanssa suomi24:ssä, mutta siihen se sitten lopulta hyytyi. Nyttenkin on monta taas mailattavana, plääääh!

Äänestä
  • Siis onko susta ikävystyttävää, kun on monta meilisuhdetta? Aiotko jatkaa tapaamisiin asti ? Montaako uskot voivasi hoidella livenä ? Miksei mitkään riitä ? Miksei voi panostaa ja kehittää sitä yhtä suhdetta ?

    Äänestä

  • naiset kirjoitti:

    Siis onko susta ikävystyttävää, kun on monta meilisuhdetta? Aiotko jatkaa tapaamisiin asti ? Montaako uskot voivasi hoidella livenä ? Miksei mitkään riitä ? Miksei voi panostaa ja kehittää sitä yhtä suhdetta ?

    kun ei niistä mistään mitään tule, niin samalla voi nauttia useimmista!

    Äänestä

  • naiset kirjoitti:

    Siis onko susta ikävystyttävää, kun on monta meilisuhdetta? Aiotko jatkaa tapaamisiin asti ? Montaako uskot voivasi hoidella livenä ? Miksei mitkään riitä ? Miksei voi panostaa ja kehittää sitä yhtä suhdetta ?

    ja sullehan ei mun elämä kuulu, vaikka vedättäisin naisia maailman tappiin asti!

    Äänestä

just..miekii kirjottelen yhen meilisankarin kaa. Se ei vaa ite tiiä, että mie vedätänkii sitä!
Kirjotan kaikkee soopaa ja kostan yhden toisen puolesta, hah. Nyt joku toinekii on ruvennu kostohommii, tuli íhmeposteja jostaa naistenverkost ! Taitaa äijälle käydä köpläst kohtsiltää..... p.s. tääki tapahtuu just Lpr:ssa

Äänestä
  • No niin, tämä tapaus on minullekin tuttu. Kertoi olevansa sinkku ja kuitenkin oli kihloissa ja avoliitossa sekä veti useita nettisuhteita samalla. Onneks nyt täälläpäin Lps:ssa tiedetään jo, ja osataan varoa. Toivottavsti hän kuitenkin itse huomaa kuinka onttoa elo voi kulkijalla olla.

    Äänestä

Kirjottelenhan minäkin aina välillä noin kymmenen naisen kanssa, välillä ei kyllä tahdo millään muistaa että kukahan se tämäkin bööna taas oli... ;) Vai vielä "meilisuhteita" hehehehe
Ai tapasitte "jo" 2 kuukauden jälkeen? Hianoo!!! Olisitte nyt ihmeessä meilailleet ensin vaikka 2 vuotta... hehehehe

Äänestä
  • Onhan tuokin lähestymistapa - toki voi kirjotella aamusta iltaan vaikka satojen böönien kanssa ! Mutta mitä siitä itselleen jää ! Ehkä sulla ei oo päivittäin tarpeeks kontaktia, ehkä oot niin ruma,ilkee ja sulkeutunu ettet tapaa ketää koskaa oikeest, siis livenä .
    Verkossa voi toisaalta tavata todellisen soul-maten, pitää vaa avata joku pieni juttu itsestäään, jonka vaan yks tunnistaa.......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naiset kirjoitti:

Mukavaoloinen Suomi24-nimimerkki vastasi sinkkupalstailmoitukseeni ja kirjoittelimme ihan fiksuja juttuja pari kuukautta ja tapasimmekin. Eräs ystävättäreni tiesi kuitenkin, että tämä olikin varattu kaveri, joka hoitaa vielä lisäksi koko ajan yli tusinaa meilisuhdetta ! Onks sairasta ? Mitä mieltä miehet on ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu