Eli kertokaapa nyt rehellisesti mikä ero naisessa, josta haluatte seuraa vain yhdeksi yöksi ja naisessa, jonka numeron pyydätte treffien toivossa..?
Noniin miehet!
7
183
Vastaukset
- Ulkonäkö......
Kauniin naisen kanssa treffeille, rumaa otusta voi paremman puutteessa kerran jörniä.
- ei nappaa
Ei välttämättä mikään, voi olla ettei vaan treffeilyt kiinnosta tällä hetkellä
- "_"
jos pyydän numeron niin haluan sen kanssa parisuhteen
- Mies1985
Samanlaisia paskapilluja ne kaikki on.
- mies32
No ainakin jos kotona on nainen odottamassa, niin turha kai siinä on numeroita pyydellä..
Ei niissä naisissa sinänsä mitään eroa. Itse en ainakaan ole ikinä oppinut tuota "vain-nussittavaksi" - naista käyttämään. Eli kyllä ne pantavat kelpaavat pääsääntöisesti myös seukkaan. - miehenkuvotus
Treffeille pyydän naista, johon haluan tutustua paremmin. Yhden yön seuraa en hae, joten sellaisia naisia ei ole.
Pidempää ajatellen parempi että mielipiteet ja ajatusmaailma kulkee edes osittain samaa rataa. Vaikka aattelen olevani hyväksyväinen, niin se että joutuu kokoajan perustelemaan omia mielipiteitään ja toteemaan, että toinen ei vaan ymmärrä, ei toimi.
Yhdeksi yöksi mielipiteet voi heittää nurkkaan ja keskittyy siihen, että molemmilla on sen hetken hauskaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1107917Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4227063SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1735323Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1274276Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en744157Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal954146Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103882Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03570Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil132430Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema162019