En nyt tiedä kirjoitanko oikealle palstalle,mutta kirjoitan nyt sitten tähän.
Olin taannoin todella tykästynyt erääseen mieheen,joka oli mukava tyyppi ja tapailimme.Hänkin osoitti tykästymistään minua kohtaan.Viihdyimme hyvin yhdessä.Välillämme oli rento,mukava tunnelma.ei mitään väkinäistä saati kireää tunnelmaa.No eteen tuli kuitenkin salamoita.Ollaan nyt oltu kk hiljaa.Itse olen yrittänyt välillä kepillä jäätä.....
...kunnes nyt sitten tapahtuikin sellaista mikä pisti sydämeni pysähtymään.Näin hänet baarissa toisen naisen kanssa.Hän huomasi minut ja halusi olla tarpeeksi lähellä minua ja näyttää että hänellä oli nainen.No,eihän se mukavaakaan ollut, vaikkakaan minulla ei ole sanomista kun emme seurustele.
Mutta sitten tulee hetki joilloin hän on yksin ja naista ei näy.oli jonkun aikaa yksin.hän hakeutuu erittäin lähelle minua.Tarkkailee minua jonkin aikaa.Ihan kuin olisi halunnut vaihtaa pari sanaa kanssani.minä en.Olin hieman loukkaantunut.jokin esti.en pystynyt.
Mitä ne lukuisat katseet kertoo sekä tarkkailut?????? ja jos se toinen nainen olisi merkannut jotain hän olisi viettänyt tämän kanssa aikaa eikä tiiraillut minua.
Kenties tunteita vielä?
rakastaa-ei rakasta.
särkynyt
1
240
Vastaukset
- depe
Kenties hän on päättämätön paska. Jos on ottanut uuden muijan, ei sitten enää vanhoja katsella.
Ja sama toisinpäin. Jos hän on ottanut sinun tilallesi toisen, saatkin loukkaantua siitä ja ottaa etäisyyttä. Se ei ole töykeyttä vaan oikein sille äijälle!
Mitä se viestittäisi, että heti menisit hänen syliinsä, kun hän vähänkin vilkaisee suuntaasi? "Minua voi kohdella ihan miten lystää. Odotan täällä sinua kuitenkin."
Ei, ei. Joku itsekunnioitus pitää olla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093