RAMMSTEIN

ON KOVIN BÄNDI MAAILMASSA JA PARHAIN! UUSI LEVY KOHTA JEES!!!!
5296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

totta turiset!:):):)

Äänestä

paskaaaaaa

Äänestä
  • jos on niin sivitymätön moukka ettei osaa saksaa ja tajua hyvän musiikin päälle.

    Äänestä

  • FINN kirjoitti:

    jos on niin sivitymätön moukka ettei osaa saksaa ja tajua hyvän musiikin päälle.

    Nimenomaan, jos EI osaa saksaa. Kyllä ne lyriikat, jos mitkä pitää ymmärtää.. ;D

    Äänestä

paskaaaaaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


FINN kirjoitti:

ON KOVIN BÄNDI MAAILMASSA JA PARHAIN! UUSI LEVY KOHTA JEES!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu