Ikisinkut?

Miten pitkään jaksaa olla ikisinkku, kunnes on jo liian myöhäistä?
6220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

23 vuotiaana on jo liian myöhäistä. sori.

Äänestä

Miten pystyt todistamaan sen? ps. niinpä!

Äänestä

mitäs kyselet tollasia mitä ei voi todistaa? niinpä!! et saanut haluaamasi vastausta : "kyllä se oikea sut nappaa mukaansa siwan kassajonosta", joten miinustelet vastauksia.

ei sitä voi tarkkaan sanoa et millon se on sun kohdalla myöhaseks tullut ( huom en sanonut että millon se tulee olemaan, koska se on jo). varmaan sillon kun ATM isäsi on tyhjentänyt lastinsa ruman, humalaisen äitisi haisevaan vittun :)

Äänestä
  • Miksi laitoit tollasen idioottimaisen vastauksen, etkö parempaan pystynyt! ps. niinpä!

    Äänestä

NINKÖ

Äänestä

Eipä kuule sotketa tähän ATM! se on kielletty tässä keskustelussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikisinkkum24v kirjoitti:

Miten pitkään jaksaa olla ikisinkku, kunnes on jo liian myöhäistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu