Anna Abreulla oli Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa viime kaudella yhdet korkkarisaappaat. Kuva löytyy alta linkin kuvasta. Ne on Vercasen saappaat, mut kiinnostas tietää tarkemmin, mitkä saappaat nuo on. Olisin kiitollinen jos joku löytää tarkempaa tietoo koron korkeudesta/kuvia/nettikauppoja missä myydään jne.
http://aijaa.com/0043710632035
http://aijaa.com/0043710632035
Vastaukset 4
Vanhimmat
Versace tarkoitin, meni oikoluvustakin mokoma virhe läpi. Sorry.
Kuva oli kieltämättä huono, mut eikö kukaan tosiaan tunnistanut niitä saappaita?
Toinen kuva löytyi ja se on alla linkissä. Siinä näkyy yksityiskohtiaki paremmin. Toivottavasti joku osaa noista saappaista jotain uutta kertoa.
http://aijaa.com/0091910662467
Noi on muistaakseni tota H&M for Versace mallistoa. Noi kengät vaan eivät tulleet myyntiin yleisesti ainakaan Suomessa:
http://blashionista.com/2011/11/09/jennifer-hudson-in-sleeveless-black-dress-versace-for-hm-fashion-event/
Anna Abreun näteimmät, tyylikkäimmät ja sexyimmät kengät hänellä on Vinegar -musavideolla! Mustat puolisääreen ulottuvat nyörisaapikkaat korkealla piikkikorolla! Ja Anna kävelee niillä kuin ei mitään.