Mikä biisi soi tv viiden leffamainoksessa, menee about "why do we do this every night" ja niin eteenpäin ?
Tv5 mainos
24
4936
Vastaukset
- kouralakko
Ihan samaa kyselisin.. jatkuu vieläsuunnilleen että: why does it feel so good every time to come alive..
Ja oon yrittänyt googlailla noilla sanoilla mutta eipä löydy.. kuulostaa vähän samalta kuin Kesha,. - drizzt87
Biisi on Heavyweight Djs - come alive... löytyy youtubesta jos kiinnostaa musavideo :D
- Jeah
Kiitoksia !
- Tyttö 11.v
Tota kappaletta on tullu itekki etittyy!!!!Kiitos tännekki :)
- ddddddjjjjjjjjjjjj
Jhoo on hyvä, ja Suomalainen (; !!
- minäääävain
entäs tämän joulun biisi jonka laulaa (nuori?) nainen. laulu menee kutakuinkin näin :"oh boy its christmas, everybody says shala la la la" , olen etsinyt niiin paljon että turhaudun jo :D
- heijjj
JES! oon itekki ettiny sitäja nyt löysin sen!:D se on Wonder Girls - The Best Christmas Ever
http://www.youtube.com/watch?v=Cpjy7GwNdkg
- Turhautunut etsintää
Mikähän on tällä hetkellä tv5:n ohjelmatarjonta mainoksessa käytettävä biisi? "We are looking........" jotakin.. Naislaulaja.. :) Ja kuulostaa juurikin jollekin "yökerho hitille". Kiitoksia jo etukäteen!
- Sussanne
Tietääkö kukaan, tv5:llä on mainos elokuvista ja siin soi jokin rock -henkinen biisi. nimi oli one more time tai jotain tuohon suuntaan. En mistään löydä!
- ole ehkä hyvä
oisko halestorm - i miss the misery :o
- EI sitte millään
Ei oo Halestormia, itekki sitä mainosta ny yrittäny bongailla et sais sen kipaleen haettua jotaki kautta, mut ei tunnu tulevan.
- jeaap
hardcore superstars-one more minute, ja ite etin samaiselta kanavalta semmosta klubi tyylistä ?
- jeshh_
Jes, mietin tota niin kauan! Voisko sun etsimä olla Redfoo - Bring out the bottles?
- mikämikämikämikä
mikäs siellä nyt on mainoksessa musiikkina kun näyttäävät tulevia elokuvia?? :O
- malz
mkä biisi se on mis lauletaan shut the fuck up and dance, dance...
- kerpele1
V...t sieltä mitään tule. Mainoksia koko ajan. Istutteko nenä kiinni ruudussa kuuntelemassa mitä biisejä tulee katselkaa youtubea. Muutenkin paska kanava koko tv5 mainoksia vaan.
- kysymyksii
Mikä on sarja mainoksen "shades of blue" sen loppu biisin nimi missä jossain kohassa on "better run run yeah" ?en löydä sitä mistään D:
- Tuatel
Olisko Alma-Karma! hyvä biisii :D
- Anonyymi
Kenen biisi soi star channelin mainoksessa? Clubi tyyppinen biisi
- Anonyymi
Kiinnostaisi. I can see a star tms laulaa siinä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiinnostaisi. I can see a star tms laulaa siinä
Löytyi myös tän uuden star channel kanavan mainos biisi https://youtu.be/xhmJQafsg7c
- Anonyymi
Mikä biisi soi nyt star chanelin mainoksessa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä biisi soi nyt star chanelin mainoksessa
'John Chuck & the Class - June', taisi olla kesäkuussa. Itseä kiinnostaisi se mikä soi ennen Junea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?722699Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,252448Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville402117Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.131986Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1081472- 1661339
- 511011
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa28954IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih16768Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois99761