Liian pienet rinnat

Voisitteko ajatella naiset, ottavanne lahjan vastaan, jos mies kustantaisi teillie d.kupin silikonirinnat? Haittaa sänkytouhuja, kun on vaan a-kupit. Pakko miettiä isompitissisiä mielessä, jotta kiihottuu. muuten ok-nainen.
9396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

En, koska en ajattele, että se olisi lahja ensinkään, vaan miehen mieliksi oman ruumiin muovaamista vastaamaan sen nimenomaisen miehen seksifantasioita. Onneksi olen siunattu puolisolla, joka arvostaa ihmisiä sellaisina kuin he ovat eikä laita edes oman potenssinsa ongelmia partnerinsa syyksi. Sehän olis sama kuin aidan alittaminen.

Käytä vaan edelleen sitä mielikuvitustasi, säästyy nekin tonnit vaikka erektiolääkkeiden ostoon, sitten kun ikää tulee lisää eikä edes porno nosta enää keppiä tanaan. On meinaan aika yleinen aikuisten miesten nykysairaus, että sitä odotellessa...

Ja ajattele nyt hyvä ihminen mitä todellisuudessa olet toivomassa: isotissistä naista haluaa pian muutkin urokset ja jos nainen on kovin vietävissä ja innoissaan uudesta huomiotulvasta, sä jäät pian nuolemaan näppejäsi. Sinne meni nainen JA rahat!

Äänestä

Ottaisin, jos mies maksasi. Sittenpä tulisi muiltakin miehiltä ihanasti huomiota! :)

Äänestä

Luulenpa, että miehet tykkäävät enemmän pienistä ja kiinteistä rinnoista, kun isoista ja roikkuvista rinnoista jotka heiluvat seksiä harrastaessa..

Äänestä

En. Olis mulle väärä mies, jos pitää isompi tissisiä akkoja ajatella!!!

Äänestä

het Jos mies haikailisi isompien rintojen perään, toivoisin hänen häipyvän heti alkuun, koska naisen on tärkeä kokea olevansa naisellinen ja haluttu. Pieniä siroja naisia oikeasta hulluna haluavia miehiä on maailma pullollaan, niin miksi nämä tissiunelmoijat eivät sitten juokse niiden silikkonibimbojen perässä jo alunperin. Huhhuh, loukkaantuisin perin juuri. Pidän itsestäni juuri tälläisenä ja saan aina paljon huomiota miehiltä

Äänestä

mä ottaisin, mutta en ehkä silti ihan D-kuppeja, vaan enemmänkin sopusuhtaiset pyöreät ja kroppaan sopivat. Ei mitään lollotiloo lolloja, josta tulis selkä kipeeksi ja sais kyseenalaista huomiota, ja ei löytyisi sitten muuten sopivia yläosia päälle.
Lisäks jos tekisin lapsen, katsoisin ensin mihin suuntaan ne omat rinnat muuttuu koska raskauden aikana kuppikoko saattaa parillakin kasvaa tuosta vain tai sitten ei. Samoin imetys saattaa joko rupsauttaa rinnat normit tai silikoneillakin boostatut oman kudoksen osalta tai sitten ei vaikuta mitenkään.
Mut kyllä ottaisin ja sillä varauksella, et mies kans kustantais niiden huollot aika ajoin. Eipä ole kovin halpaa lystiä sekään, mutta mistäpä omasta kivasta miehet nyt muutenkaan ei olis valmiita maksamaan, päivittäähän he autojaan ja elektroniikkalelujaankin jatkuvasti, miksipäs sitten ei rintoja, jos niistä kerran pitävät.

Äänestä

Ottaisin ilman muuta jos joku hullu ne maksaa!!

Äänestä

En vaarantaisi terveyttäni. Kelpaan niin monelle pieni rintaisenakin, jos ukko silareita ehdottaa loukkaantuisin varmasti. Rintojeni koolle en voi mitään :/ HOmmaisin ukon kenelle kelpaan täläisena. Onneksi minulla on mies, joka ei juuri isoista rinnoista välitä, Pienempiä on kivempi puristella kun sopivat kämmeneen. Niin hän on sanonut.

Äänestä

halusi sanoa vaan jotain lohdullista. :) Terve jokamies tykkää kun on isot tissit. Liian isot ne ei voi olla!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pohtija. kirjoitti:

Voisitteko ajatella naiset, ottavanne lahjan vastaan, jos mies kustantaisi teillie d.kupin silikonirinnat? Haittaa sänkytouhuja, kun on vaan a-kupit. Pakko miettiä isompitissisiä mielessä, jotta kiihottuu. muuten ok-nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu