Epäilin pitkään s24:n treffisivua...
Mutta,kuinka ollakaan... löysin sitä kautta aivan ihanan miesystävän:)
vain yhdet treffit ja se riitti siihen että siitä asti ollaan kuljettu yhdessä :)
Molempien parasta aikaa pitkään aikaan!!
Suosittelen!
Niin onnellinen...=)
18
897
Vastaukset
- panomies
Montako kertaa olet reikääsi jakanut sille jo?
- :-o
Tyhmä kysymys.
Tietysti niin monesti kuin olen halunnut. Antaessaan saa...
- nainen40
uskotko tota itsekkään,,avaa silmät suomi24 ei löydy kun seksin vonkaajii luulet vaa et oot ainut hänelle hän varmaan sättää erinimimerkillä et uutta
- Tytt.
Aika jännä ettei löydy täältä. Hmm. Mitähän se sitten on, kun viis vuotta sitten törmäsin täällä treffeillä mieheen, kenen kanssa ollaan nyt oltu reilu 4v yhdessä joista 2v naimisissa. No, eipä kai löydy nii.
Onnea aloittajalle.:) - Niko
Kyllä minä ainakin haen tositarkoituksella naista.
- meitä on
Onnea aloittajalle!
- onstunut
Ihanaa, paljon onnea teille!
Kyllä kumppanin voi löytää täältä niinkuin muualtakin. - onnimanni29
onnitteluista kiitos. =)
Itsellä kun oli ilmotus treffeillä niin olin iha avoimin mielin ja silmäni auki pidin kyllä ihan muuallakin... mutta... hyvin kävi sillä sivulla:) ja hyvä niin...
panomies ja nainen40:
Taidatte olla vaa kateellisia! - onnelliset 41 + 50
Samoin kävi meille :)))
- minä vaan..
Onnea teille paljon!!!
Mä löysin kanssa ihmisen juuri tuolta treffi palstalta.. Itselläni suuret ennakkoluulot paikkaa kohtaan ja olin jo poistamassa omaa tunnusta kun sitten tuli vastaan ilmoitus mistä ekaksi mietin että mikähön sieltä kirjoittelee, mutta ensimmäisten treffejen jälkeen olin korvia myöten ihastunut. Nyt ollaan pitkään oltu yhdessä ja yhteen muuttamista suuniteltu :) Ei ne kaikki niin idiootteja ole :) - Onnea jatkossa!
Minäkin löysin niin kivan, et melkein heti mentiin saman katon alle, kunnes kaikki paljstu,oli paha alkoholiongelma ja rahaa ei ollut..just pärjäs omillaan, minnekkään ei lähtenyt kanssani, koska vielä ex.ä kummitteli mielessä, jos vaikka näkis?
Kuvakin oli kymmenen vuotta vanha profiilissa, mutta kun olen optimisti, niin mokia voi sattua. - 2+19
5 kuukautta ollaan oman suomi24:stä löytyneen poikakaverin kanssa oltu yhdessä. :) Kyllä täältä onni löytyy ku jaksaa etsiä.
- .........
Minäkin olen löytänyt jotain ihanaa :) Suhde vielä alkutekijöissä, mutta ihan lupaavalta vaikuttaa.
- m22n21
Löysin täältä ihanan ja kauniin naisen, tai itseasiassa hän löysi minut. Eikä tarvinnut edes montaa viikkoa treffipalstalla notkua. Nyt ollaan oltu vuosi yhdessä ja yhteinen asunto hakusessa :)
- kkkkkkkkkkkko
Minunkin hyvä ystävä löysi tätä kautta nykyisen vaimonsa.
Itse kans menen (todennäköisesti) lähiaikoina tapaamaan yhtä naista, jonka kanssa vaihdetiin s24:n kautta ensimmäiset viestit jo n. 3kk sitten. Tässäkin tapauksessa nainen otti ekana yhteyttä. Saa nähdä mitä tulee, tähän asti ainakin kaikki sujunu yllättävänkin hienosti! - 24/7
Ihan sama juttu, olin jo poistamassa koko profiilia täysin varmana että pelkkiä puumanmetsästäjiä, per...n vonkaajia ja luusereita täynnä.
Kuinkas ollakkaan, bingo !
Muutaman viestin jälkeen tavattiin, ja nyt ollaan yhdessä kun paita ja päivänpaiste.
Profiilit on poistettu turhina molemmin puolin, enää ei tarvitse etsiä, seilataan kahden paikkakunnan väliä ja siedetään toistemme huonotkin päivät ja varsinkin ne hyvät. Mutta kun on vapaa tahto ja vakava aikomus jatkaa näin vastakin, sitä jaksaa venyä toisen puolesta isoihin tekoihin. Samoin kävi meille! Kerran kahdesti treffattiin, alettiin seurustelemaan ja nyt asutaan onnellisesti yhdessä!
- Onnellinen23
Minäkin löysin miehen kuvakkeesta tai oikeastaan mies löysi minut ja tässä on nyt 1v ja 8kk yhdessä oltu,siitä ajasta 14kk asuttu yhdessä ja 4kk kihloissa. Elämä kukoistaa!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7202650Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3432281Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä262092Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o221973Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581678Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121222Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181209- 551060
- 631045
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?31022