Onko teist Miserable Solution hyvä bändin nimi? Tai Miserable Soul?? Jos kumpikaan ei oo ni ehdottakaa jotain parempia nimiä!
Vastaukset 6
- no moi
Voitteko vastata?
- Crapsteri
anaalirassi ois hyvä... itelläni kyllä on jo bändi jonka nimi on anusrutto xDD
- moijjfj
Miserable Solution on parempi
- sadfghjtygfb
Miserable Solution on parempi... Miserable Soul kuulostaa joltain karmealta angstiemobändiltä
- ---
The Crying Wankers... tiedätsä, vähän niinku The Rasmus.
- ---
Siis Miserable Solution?? Niinku suomennettuna surkea ratkaisu. Joo totta ihmeessä. Joku jamppa kävelee levykauppaan, hengaa siel 45 minuuttia ja ettii jotain suht hyvää musaa kuunneltavaksi, mutta ei löydä muuta ku paskaa ja lopulta tyytyy ostamaan teidän levyn. Miserable Solution.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3681621- 1141246
- 1291181
- 1401020
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh25914- 111842
- 46553
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i112527Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.128511- 18500