oon nuori nainen, joka ei kiroile. olenko out vai mitä miehet aattelee naisesta joka ei siis kiroile, mutta ei pahastu kuitenkaan muiden kiroilusta. tell me!:)
kysymyks miehille!
sarianna1234
8347
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kiroilemattomuus on pelkkää plussaa, kertoo jonkinasteisesta sivistyneisyydestä. Paljon kiroilevat naiset ovat totaalinen turnoff. Eli plussaa sulle :)
ei tollasia naisia olekaan Suomessa!
luuletko että asun sitten afrikassa? ihan suomessa oon, anteeksi nyt vaa :D
Yleensäkin ihmiset kiroilee ihan liikaa nykyään. Eli iso plussa kiroilemattomuudelle.
Vee adjektiivina toimii vaan niin joka tilanteessa. Ei vaan tule muuta adjektiivia.
olet harvinaisen fiksu ja hyvin kasvatettu ilmeisesti kun et kiroile. En tunne ketään naista joka ei kiroilisi. Olisit mun ihanne nainen ilman muuta.
vooou kiitti teille piristyksestä :') saattaa johtuu siitä ettei vanhemmatkaa juuri yhtää kiroillu, pitää pitää tästä kii?!:)
asuukohan nää idiootit jossain hervannassa jos ei oo tavannu naisia jotka ei kiroile. itse ainakin tykkään kun nainen ei kiroile ja on muutenkin siveellinen. luulis olevan tuo kiroilemattomuus vaan plussaa ainakin 80% miehistä.