weekend festarit

järjestelyt epäonnistuneet täysin 5 tuntia meni 1 tunnin matkaan esiintyjät jäi näkemättä ja rahat meni tuskin saadaan takaisin HUIJAREITA JA ROSVOJA KAIKKI TYYNI
7415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

jep! Äitini tuli töistä kotiin niin kesti 2 tuntia, vaikka normisti 20min. Ja me siis asutaan luukissa.....ei mikää hyvä ajatus noi festarit, ainakaan tänne luukkiin! Ja kun ei voi nukkuakkaan kun toi mökä vaan häiritsee..... :(

Äänestä
  • Festarithan loppui liian aikaisin muutenkin, yöllähän festareilla hauskinta on.

    Äänestä

  • en tajua sun juttua eli mitenniin?

    Äänestä

Pahinta tässä on se että me huolestuneet vanhemmat ei saada puhelinyhteyttä lapsiin kun verkot siellä on poikki runsaasta osanottajista johtuen enkä tässä vaan omista lapsistani ole huolissani siellä on diabeetikkoja enkä tiedä saavatko ruokaa ja muuta tarvikehuoltoa sairaanhoitoa turvallista laukkusäilytystä vessoja vettä sun muuta ollenkaan
Enkä paasaa tässä vain omista lapsistani vaan muistakin naapurin sukulaisten muksuista olen huolissani

Äänestä
  • Festareilla tytyy ottaa se riski aina että puhelin yhteydet eivät toimi tämä on surullista mutta totta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettynyt. kirjoitti:

järjestelyt epäonnistuneet täysin 5 tuntia meni 1 tunnin matkaan esiintyjät jäi näkemättä ja rahat meni tuskin saadaan takaisin HUIJAREITA JA ROSVOJA KAIKKI TYYNI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu