Aidot naiset

Onko täällä muita oikeita naisia kuin voopotin ja murriperkele?

Vähän tuntuu siltä, että nämä muut olisivat miespuolisten kirjoittajien alter egoja.
12102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Sun alter egosi saattaa tänään saada "todistavamman" kuvan naisen olemassa olosta täällä. :) Ehkä, jos jaksan.

Äänestä

kyllä ne on kaikki sun kirjoituksias----------------> olet palstojen kauhunainen.

Äänestä

Olet multinikki laskinväärin-toljake-serpico!

Äänestä

jaa, nytkö sitte meikäläinen on "ylennetty" naiseksi ja aidoksi..?
ettei sittenkään kenenkään tukinikki tai mies mekossa..?

mur ;P

Äänestä
  • Sinun sukupuolta ei ole koskaan epäilty. Kukaan mies ei laittaisi ruman naisen kuvaa profiiliinsa.

    Äänestä

  • huomio! kirjoitti:

    Sinun sukupuolta ei ole koskaan epäilty. Kukaan mies ei laittaisi ruman naisen kuvaa profiiliinsa.

    on kyllä, muutamankin kerran väitetty olevan joku palstan miehistä,

    mur

    Äänestä

  • Murri

    Äänestä

  • old_profile_71000 kirjoitti:

    on kyllä, muutamankin kerran väitetty olevan joku palstan miehistä,

    mur

    ai niin, kenellä sit on ruman naisen kuva profiilissa?
    minulla on vain oma kuvani..

    heehehehhee!

    mur ;P

    Äänestä

hahmotelma???

Äänestä

Joo, mut ei viitti tulla omalla nikillä, kun laitetaan heti hengiltä. En ota kantaa onko niskan taittajat miehiä vai niitä harvoja toisia naisia, jotka haluaa pitää yksinoikeuden tähän palstaan.
On niin kiva haukkua julkisesti.
Jos ei muuta ni joku Vileistä alkaa rienaamaan, pyyhkii toisen nikillä ns paskaa lattialta, kauheaa alapää juttuja. Niinhä te teette kaikille naisille.

Heti jos joku uusi tulee tänne nikillä, niin heti ilmestyy muutama aloitus, jolla sotataan ja haukutaan tämä tulija. Melko sairas paikka. Onko tämä tämmönen normaalia miesten maailmassa?

Käyn täällä vain satunnaisesti. Osallistun keskusteluun, jos on mielenkiintoisia aiheita.

Äänestä
  • .

    "Heti jos joku uusi tulee tänne nikillä, niin heti ilmestyy muutama aloitus, jolla sotataan ja haukutaan tämä tulija. Melko sairas paikka. Onko tämä tämmönen normaalia miesten maailmassa?" Se on ryssäläistä touhua eli pelkästään ryssä syyllistyisi moiseen

    .

    Äänestä

Onk sul identiteettimerhe?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin? kirjoitti:

Onko täällä muita oikeita naisia kuin voopotin ja murriperkele?

Vähän tuntuu siltä, että nämä muut olisivat miespuolisten kirjoittajien alter egoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu