Mun naisystävä joka oli mulle kaikki kaikessa ja rakas se joksi hänen luulin olevan...petti 4kk sisään kahden eri miehen kanssa...tosin en tiedä oliko enempikin..ja voin sanoa että lähti matto alta ihan tosissaan ja ei tiedä kuinka tästä selvii. et ei miehet yksin ole sikoja. eikä näkyny merkkiäkään mistään et eli selän takana toista mitä eli ja uskotteli minulle..
Ei ne aina ole miehet...
kla-'.
3212
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No ei todellakaan ole aina miehet. Kyllä tuolla aika paljon näkyy naisia jotka pettää niin kuin se olis no big deal, vaikka foorumeilla väitetäänkin muuta.
Musta on tosi hyvä juttu et naiset ovat kirineet miehiä pettämisessä :) Saa ne molopäät maistaa omaa lääkettään, kuvittelevat omistavansa naisen, mutta itse tekevät mitä huvittaa.
Mun mielestä se on hienoa, että afrikkalaiset tulee Suomen kaltaisiin maihin ja tekee suhteessa paljon raiskauksia ja muita rikoksia. Valkoinen mies on kuitenkin riistänyt mustia niin pahasti historian saatossa, että saammepahan vain maistaa omaa lääkettämme :D
Ei vittu, mistä näitä pikkulapsia tulee, jotka haluavat kostaa koko maailmalle.