Etsin melko vahvaa ja tietysti hyvän tuoksuista hajua kaulalleni. Mikä sellainen olisi? Sellainen,joka tuoksuisi kauan aikaa iholla. Kourosta olen ennen käyttänyt,mutta tylsistynyt siihen jo.
Vahva eau de toilette miehelle?
5
218
Vastaukset
- car-tier
Kokeile vaikka Cartierin Roadsteria. Aivan ihana ja pehmeä tuoksu.
- sables
Annick Goutalin miestentuoksu Sables. Lähin paikka missä sitä voi testata on Tallinnassa (sokos-hotellin viereisellä ostarilla Kauppamajassa).
Suihkautat ranteeseen, ja viikon päästä uudelleen Tallinnaan ostamaan pullo, kun tuoksua on vieläkin jäljellä.- 10+1
Oletteko ihan varmoja, että tuoksun kestävyys on hyvä asia?
Silloinhan se sekoittuu jatkuvasti kaikkiin muihinkin hajuihin ja tuloksena on oksettava kakofonia. Miksi se olisi kenenkään tavoite? - scentofalady
10+1 kirjoitti:
Oletteko ihan varmoja, että tuoksun kestävyys on hyvä asia?
Silloinhan se sekoittuu jatkuvasti kaikkiin muihinkin hajuihin ja tuloksena on oksettava kakofonia. Miksi se olisi kenenkään tavoite?Jos käytät noin vahvaa hajustetta, joudut myös nukkumaan siinä samassa hajussa.
Se ei ole pitkän päälle terveellistä, et saa koskaan puhdasta hengitysilmaa.
Etkä saa myöskään nauttia niistä feromoneista, jotka tulisivat kumppanisi ominaistuoksusta.
- JPGFTW
Eiköhän se Jean Paul Gaultier: Le Male ole juuri se, mitä etsit....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark974806Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv2054645"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1173134Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m223097Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p983013Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1382288- 922231
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.342193- 222148
Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi392075