työpaikkaromanssi, joka häiritsee työntekoa. Työt jäävät tekemättä kun kaksikko kurvailee posket punaisina piiskat kyydissä.
Golfkentällä
----
13421
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Jaa ja mihinköhän päin tää viesti menee???? haluaisin todella tietää..
Joko rupesi iskemään paniikki, utelias nainen?
En tiedä onko nyt samasta golfkentästä kyse, mutta tiedän yhden golfkentän ja siellä olevan opettajan käyvän muutoinkin läpi naiset kuin vain golfin opettaminen vaatii.
Sama mies on kyllä koko paikkakunnan naiset valikoiden sellaiset, joista hyötyy myös käynyt, ajatelkaa itse.
Nyt on taas kyydissä nainen jolla asemaa , jotä häikäilemättä käyttää hyväkseen.
Älkää laskeko puosoitanne golfkentille ja kyselkää, että miksi hän sinne nyt menee, keitä on mukana. Ja tarksitaa asia eli menkää mukaan, golfkentillä pelataan ihmispanoksilla.
On kyse kentänhoitajista. Toisella ukko odottaa kotona kun emäntä riiaa ja duunaa päivät golfkentällä.
Tänäänkin näkyi puskassa siellä 4. reiän kohdalla rytmikästä liikettä. Tuskin kokeilivat putteria...
Miten P miten J pyyhkii?
Ei ole helppoa narsistin elämä. Oikeasti, otan osaa :(
Muuten aika milenkiintoista oli nähdä mitä golf todella on, kun golfopettja opettaa seuratkaapa mitä keinoja hän kayttää naisiin. Se on niin näkyvää seksiä kuin olla voi.
Ja ottakaa selvää, kuinka moi golfopettja on eronneut jo moneenkin kertaan, sillä kun entinen opetettu käy arkiseksi tulutksi, löytyy seuraava ehkä seuraavalta kurssilta, vielä kun ottaa selvää, onko tällä rahaa, jolla tuon donjuanin elättää taas aikansa.
Moraalitonta ja rivoa toimintaa, näytetiin oikein televisiossa, kuinka opetus menee.
Naiset iskekää näiltä joku paikka ruttuun ihan tyynni, likaavat koko golftoiminnan.
milloin taas meidän salarakaslemmenpari on yhtä aikaa töissä. Voi sitä onnen ihanuutta kun P ja J suhaavat siellä sun täällä. Meinaa jäädä työt tekemättä kun eivät saa toisistaan silmiään irti.
Mikäs sellainen työpaikka on missä on aikaa kytätä toisten ihmisten tekemisiä???.
Kai sen joutuu näkemään jos pitää näiden työt tehdä, kun eivät itse tuolta touhultaan tee. ei siinä juuri kytätä tarvitse.
juuri tästä on kyse eli laiminlyövät työnsä- senkin kuhertelijat!
Niinpä niin Pa.. ja Jo...