Eli huomasitteko viikon tai kahden paastossa mitään eroa vartalossanne? Mietin että onko mahdollista että reidet pienentyisi? tiedän tämän olevan hassu kysymys, mutta oikeasti kiinostaa. Uskon että vatsa pysyy pienenä kun ei syö mutta mites reidet?
Vastaukset 1
- Kerro sit meille
Kyllä huomasin eron ja työkaveritkin huomasi, monelta tuli kehuja ulkonäöstä. Itselläni ei kyllä reidet ole mitenkään suurin ongelma, ja sekin lienee aika yksilöllistä mistä kohtaa rasva kenelläkin lähtee. Ei siis ole varmaa, mistä kohtaa sinulla lähtee eniten, mutta kokeile niin tiedät. Aloita saman tien niin tiedät vastauksen jo parin viikon kuluttua. Kokeilemalla tuskin hävitä mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51873
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan63643- 55630
Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli43562Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik29517Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk4502En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.32498- 71438
- 33425
- 37406